Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Emine Irmak'ın cesedi bulundu

DHA
16 Şubat 2013
  Kahreden haber geldi

  Antalya'da, önceki gece sağanak yağmurun etkisiyle taşan Sarısu Deresi'nde otomobilin sürüklenmesiyle kaybolan 3.5 yaşındaki Emine Irmak Reyhaniye'nin cesedi bulundu.

  Bugün sabah saatlerinde sel sularına kapılarak kaybolan Emine Irmak Reyhaniye'nin bulunması için itfaiye, Antalya Emniyet Müdürlüğü Deniz Şube Müdürlüğü'ne bağlı dalgıçlar ve polis ekipleri ile Antalya Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Sivil Savunma ve Kurtarma Ekipleri'nce Sarısu Deresi'nde arama çalışmalarına başlandı.

  Sabah saatlerinden öğleye kadar, ailenin içinde bulunduğu otomobilin bulunduğu yerden denize kadar yapılan aramalardan bir sonuç elde edilemedi. Öğleden sonra tekrar başlatılan arama çalışmaları sırasında deniz polisi, Emine Irmak Reyhaniye'nin cesedini, aracın bulunduğu yerden yaklaşık 300 metre ileride dere içinde yaklaşık 1 metrelik derinlikte balçık içinde buldu.

  Dereden çıkartılan ceset, daha sonra ambulansla Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

  EMİNE DERE İÇİNDE BULUNDU / Foto Galeri

  MİNİK EMİNE'DEN KAHREDEN HABER GELDİ / WEB TV

  AMCASI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

  Küçük çocuğun cesedine ulaşılmasının ardından sinir krizleri geçiren amca Asil Reyhaniye, yeğenini kucağında taşıyarak ambulansa bindirdi. Irmak Reyhaniye’nin cesedi, Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Çocuğun bulunmasının hemen ardından olay yerine gelen Konyaaltı Belediye Başkanı CHP’li Muhittin Böcek, bölgede arama çalışmaları yapan ekiplere teşekkür etti.

  Antalya'da önceki gün şiddetli yağış nedeniyle Reyhaniye ailesi Sarısu Deresi'nde otomobilleriyle sele kapılmış, otomobildeki anne-baba ve bir çocuk kurtulmuş, 3,5 yaşındaki Emine Irmak Reyhaniye ise Sarısu Deresi'nde kaybolmuştu. Sel sularında sürüklenen 07 DBE 73 plakalı otomobil, kaybolduğu yerden 150 metre uzakta, bölgede arama yapan bir kepçe operatörü tarafından bulunmuştu.

  Emine Irmak Reyhaniye'nin bulunması için arama çalışmaları başlatılmıştı.

  Antalya'da bir otelde pazarlama müdürü olarak görev yapan baba Sinan Reyhaniye, anne Filiz Reyhaniye ve ailenin diğer çocuğu 2 yaşındaki Atlas Reyhaniye'nin hastanedeki tedavileri ise sürüyor.

  'Suya dalıp oğlumu çıkardım, kızıma ulaşamadım' Oyuncakları bulundu ama Irmak yok

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  16/02/2013 - 21:13
  Hiç değilse artık bir mezarı olacak meleğin.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  16/02/2013 - 17:54
  Allah.c.c Kimseye Böyle Acılar Yaşatmasın. Düşmanıma Bile.. Okurken Bile İçim Yandı..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  16/02/2013 - 17:25
  Hükümet her aileden 3 çocuk istiyor ama çocuk ölümlerinin önüne geçebilmek için tedbirler alamıyor. Tabiat hain değildir ama önemsenmesmesini de önemsemez görülüyor.Ateş düştüğü yeri yakıyor. Çocuklar ne kolay ölebiliyor çok gelişmiş ülkemizde.Tanrı gerçeği kabullenme gücü versin sevenlerine..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  16/02/2013 - 17:14
  Melek yüzlü kızım güle güle/Doymadım seni öpmeye koklamaya/Kediler peşinde koşmaya/Kuşlarla oynamaya/Bir yağmurla gittin ya/Her yağmurla yağacak hatıran/Sen meleklerden biri olarak/Seyredecksin bizleri uzaktan!/Melek yüzlü kızım güle güle!!!
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  16/02/2013 - 16:24
  Alla rahmet eylesin o güzelim meleğe..ve ailesine de sabırlar versin..Baba röportajda 155 ve 156 yı aradığımızda neden teleksekreter çıkıyor demişti bu ufacık melek belki hayatını geciken 1 dakikalık yardımla bile kaybetmiş olabilir.umarım yetkililer babanın bu haklı eleştirisine bir çözüm bulurlar.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  16/02/2013 - 16:21
  O dereye 400 Mt. Uzakta oturuyorum o gece Eşim ve kızım 3 saat sonra eve Gelebildiler..o derenin oradan geçmemelerini özellikle ısrar ettim..bu kadar yakınımızda yaşanan olay sırasında habersizce evde oturmanın acısını yaşıyorum. O Dereden sorumlu olan önlem almayanlar ne Düşünüyorlar acaba..
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding