Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Defalarca tecavüz ettikten sonra döverek öldürdüler

Alper ÇOBANOĞLU/SAVAŞTEPE(Balıkesir), (DHA)
12 Şubat 2013

  BALIKESİR’in Savaştepe İlçesi’nde akli dengesi yerinde olmayan Ramazan Ç.’yi dövüp, okul bahçesine atarak ölümüne neden oldukları iddiasıyla tutuklanan 3 kişinin, Ramazan Ç.'ye önce defalarca tecavüz ettikleri ortaya çıktı.

  Geçen Cuma günü saat 07.00 sıralarında, Savaştepe Lisesi Bahçesi’nde bir kişinin yerde yattığını görenler sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık görevlileri, bilincini kaybeden kişiye müdahale etti ancak kurtaramadı. Polis olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlattı.

  BALIKESİR’DE KAN DONDURAN OLAY


  Ölen kişinin Savaştepe’de yaşayan akli dengesi yerinde olmayan ve sürekli alkol alan Ramazan Ç. (43) olduğu tespit edildi. Okul yakınlarında terkedilmiş plakasız, seleli bir motosikletten şüphelenen polis araştırmasını bu yönde derinleştirdi.

  ŞOK EDEN İFADE

  Polis, motosikletin sahibi İ.B.’yi (28) sorguladı. İ.B. suçunu itiraf ederken, yalnız olmadığını, yanında A.M. (29) ve M.I.’nın (18) da bulunduğunu söyledi. Ramazan Ç.'yi A.M.’nin evine götürdüklerini, burada defalarca tecavüz ettiklerini daha sonra döverek okul bahçesine baygın vaziyette attıklarını belirtti. Şaşkına dönen polis, adı geçen iki şüpheliyi de yakaladıktan sonra işlemlerinin ardından üç şüpheliyi adliyeye sevk etti. Şüpheliler çıkarıldıkları mahkeme tarafından ’Kasten adam öldürme ve nitelikli cinsel saldırı’ suçlarından tutuklandı. Mahkeme çıkışında adliye çevresinde toplananlar A.M., İ.B. ve M.I.’ya büyük tepki gösterdi. Polis geniş güvenlik önlemi aldı.  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  12/02/2013 - 23:19
  Sizin gibi pislikleri okuyunca insan oldugumdan utaniyorum.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  12/02/2013 - 22:19
  yaz kızım, sanıkların mahkemedeki iyi halleri dikkate alınarak tahliyesine karar verilmiştir diye ileri bi tarihte böyle bi haber okursanız sakın şaşırmayın.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  12/02/2013 - 21:38
  Yazıklar Olsun. İnsanlığımdan Utanıyorum. Olmaz Olsun Böyle İnsanlar..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  12/02/2013 - 21:38
  Allah'ım sen koru bizleri, hergün okuduğum haberler karşısında şoke oluyorum, tavuğa, bebeğe, kızına, gelinine ve son olarak da 43 yaşındaki hemcinsine... kimbilir daha neler neler... psikologlar, psikiyatristler, bilim adamları nasıl gittikçe YARATIK'a dönüştüğümüzü araştırmalı.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  12/02/2013 - 21:31
  haberi okurken urperdim.ne kadar acimasizca icim acidi resmen. bu ic kisi cikacaklar mi peki hapisten. cevabini duymak bile istemiyorum.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  12/02/2013 - 21:14
  Lanet olası gözleri dönmüş iğrenç, sapkın yaratıklar...
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding