Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

16 yaşındaki kıza tecavüz etmek isterken yakalandı

Uğur SAĞLAM/ BURSA, (DHA)
10 Şubat 2013
  Tatil dönüşü dehşeti yaşadı

  BURSA’da sömestr tatili için gittiği Aydın’dan Bursa’ya anneannesi ile gelen erkek lise öğrencisi 16 yaşındaki O.B.’ye, otobüs terminalinde tecavüz etmek istediği iddiasıyla 29 yaşındaki İsmail A., güvenlik kameralarından kendilerini izleyen görevliler tarafından suçüstü yakalanarak tutuklandı.

  İznik İlçesi’nde oturan lise öğrencisi O.B. sömestir tatilini geçirmek için Aydın’daki anneannesinin evine gitti. Tatilini tamamlayıp anneannesi ile birlikte dün saat 03.30 sıralarında otobüsle Bursa’ya dönen O.B., İznik’e gidecek minibüslerin kalkış saatini beklerken, terminal dışında dolaşmaya başladı. Tuvalet ihtiyacını gidermek için yer ararken yanına gelen İsmail A. "Sen yabancısın galiba ben buranın müdürüyüm. Burada tuvalet bulamazsın ilerideki alışveriş merkezine götüreyim seni" diyerek O.B. ile yürümeye başladı.

  Şüpheli hareketleri terminalin hemen yanında bulunan alışveriş merkezinin güvenlik kamerasını izleyen görevliler tarafından dikkat çeken İsmail A., otoparka getirdiği O.B.’ye tehdit ile tecavüz etmek istedi. Lise öğrencisinin pantolunu çıkardığı anda görevliler İsmail A.’yı yakaladı. Çağrılan polis ekiplerine teslim edilen İsmail A., ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. Polisteki ifadesinde, "Ben bir şey yapmadım. Sadece çocuğa yardımcı olmak istedim. Beni yanlış anladı" dediği belirtilen İsmail A., nöbetçi mahkeme tarafından ’Yaşı küçük çocuğa cinsel istismar’ suçundan tutuklandı.

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  10/02/2013 - 14:59
  allah razı olsun şu kamerayı bulandan.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  10/02/2013 - 14:20
  Dünyada en ibret verici seylerden biri de kendini akilli sanan "avcilarin" ava giderken avlanmalari :-)))
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  10/02/2013 - 13:54
  Bu şahıs kesinlikle hasta ve toplum için zararlı. Bunun daha ileride verebileceği zararları ortadan kaldırmak için mutlaka sadece hapiste yatması yetmez, aynı zamanda tedavi edilmesi de lazım.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  10/02/2013 - 13:47
  Buna gerçek polis derim sağolsunlar!!
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  10/02/2013 - 13:32
  torpili varsa bir daha yapma deyip salarlar öteki sefere hem tecavüzü tamamlar sonrada öldürür sonra rahsan affi gibi bir af cikar serbest kalir sonrada devam eder
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  10/02/2013 - 13:16
  sapıklar heryerde çoğaldı , dehşetle okudum
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding