Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

İstanbul'da sahte ilaç operasyonu

Elvan EZBER İSTANBUL (DHA)
12 Aralık 2012
  İstanbul'da sahte ilaç operasyonu

  İstanbul genelinde 45 ayrı adrese düzenlenen operasyonda çoğunluğu cinsel gücü artıran 300 bin kutu sahte ilaç ele geçirildi. Soruşturma kapsamında 30 kişi de gözaltına alındı.

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri, 8 ay süren projeli bir çalışmanın ardından bu sabah harekete geçti. Saat 06.00 sıralarında İstanbul genelinde tespit edilen 45 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. Baskın yapılan adreslerden birisi de Rami’de bir sanayi sitesiydi. Site içinde bulunan depoya baskın yapan ekipler, yeni henüz paketlenmemiş çok sayıda hap ve ilaç üretiminde kullanılan kimyasal madde buldu. İncelenen hapların cinsel gücü artırıcı özelliği olduğu anlaşıldı. Depo sahibi M.D.F., gözaltına alındı.

  OPERASYONDAN FOTOĞRAFLAR

  Operasyonların sonucunda piyasa değeri 600 bin TL olduğu belirtilen toplam 300 bin kutu sahte ilaç ele geçirildiği öğrenildi. Soruşturma kapsamında 30 kişi gözaltına alındı. Şüpheliler sorgulanmak üzere Vatan Caddesi’ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

  Yetkililer, ilaçların bu kişiler tarafından üretildiği ve piyasaya sürüldüğünü ancak bazı yerlerde kaçak ilaca da rastlandığını belirtti. Bu ilaçların sağlık açısından çok yüksek tehlikeleri olduğu da bildirildi. Konuyla ilgili soruşturma devam ediyor.

  İSTANBUL'DA SAHTE İLAÇ BASKINI

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  11/12/2012 - 16:41
  sahte ilac sahte rafineri sahte banka :) az kaldi bu devletin sahtesini yapip piyasaya surecegiz :)) tansu ciller ortulu odenekten dolandirilmisti.dunyada ornegi varmidir merak ediyorum.kopruyu satan sulun osmanin gozu arkada kalmamistir :)
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  11/12/2012 - 16:37
  plasebo etkisi olan seker haplari yapsaniz guler gecerdik. ama yok kisa yoldan koseyi donerken illa insanlara zarar vereceksiniz.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  11/12/2012 - 16:26
  bu haberi hiç yadırgamamak gerek, bizim gibi uçkuruna düşkün ama toplum baskısı altında ezilmiş kişiler, psikolojik sorunlarını yardımcı takviye ilaç adı altında çözmeyi kolay bulduğu için bu açığı gören girişimci sahtekarlar tarafından kazıklanmaya açıktır.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  11/12/2012 - 16:26
  Sahte ilaç.. yediğimiz içtiğimiz her şey gibi sahte. iktidarın vaatleri, muhalefetimiz, her şeyimiz sahte. ama mutlu vatandaşa sorarsan avrupa batmış biz çok iyiyiz..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  11/12/2012 - 16:09
  bunlara en agır ceza vereceksın.. yazıklar olsun
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  11/12/2012 - 15:42
  Biz ucak gemisi yapmayız ,çünki öyle yetiştirildik.günlük yaşamak ögretildi,allahın dedigi, olur.kısa yerden köşeyi dönmeyi,onu bunu kazıklamayı ,birilerine gözdagı vererek köşe kapmaca oynamayı sokaga tükürmeyi severiz. CÜNKİ ÖĞLE ÖGRETİLDİK.
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding