Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Sanal seksli büyük tuzak

Murat ŞAHİN / ANKARA
19 Eylül 2012
  Sanal seksli büyük tuzak

  Gaziantep’te yaşayan A.G. (45), Facebook’tan tanıştığı Meral Büyükbal (29) ile internet üzerinden görüntülü görüşmeye başladı. Bu görüşmelerde, ikili sanal seks yaptı. Büyükbal, yaklaşık 1 yıl süren bu görüşmelerin ardından A.G.’ye dışarıda buluşmak istediğini söyledi.

  Gerçek ilişkiye girmek istediğini söyleyerek A.G.’yi Konya Cihanbeyli’ye davet eden Büyükbal, işadamının bu teklifi geri çevirmesi üzerine, sanal seks görüntülerini internet üzerinden yayacağı tehdidinde bulundu. Bunun üzerine buluşmaya giden A.G., Büyükbal’ı beklediği sırada karşısında Fatih Arıcan ile Gökhan Gülyazı’yı gördü.

  Zorla senet imzalattırdılar

  İşadamını silah zoruyla Ankara, Demetevler’deki bir eve götüren 2 şüpheli, iddiaya göre “Bize 40 bin lira borcun var” diyerek işkence yoluyla A.G.’den 470 lira ve kredi kartını aldı. Evden çıkıp bankaya gittiklerinde hesapta para olmadığını gören şüpheliler, A.G.’nin yanına dönerek 40’ar bin liralık 3 senet imzalattırdılar. Daha sonra A.G.’ye 110 lira vererek, Gaziantep’e gitmesini isteyen şüpheliler, kayıplara karıştı.

  Tutuklandılar

  Gaziantep’e dönen A.G., gasp çetesinden şantaj telefonları almaya devam etti. A.G., Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne şikâyette bulundu. Telefon kayıtlarını incelemeye alan polis, şüphelilerin adreslerini belirledi. Büyükbal, Arıcan ve Gülyazı önceki gün gözaltına alındı. Şüpheliler çıkarıldıkları mahkemece tutuklandılar.

   

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  18/09/2012 - 23:57
  Ahmet Dogan isimli yorumcu neden kadinin adinin gizlenmedigini sormus. Magdur olan kisinin isminin gizlenmesi kadar dogal olan ne var? Haydut gibi davranan ve suclu olan bu kadin icin pozitif ayirimcilik beklemek gereginden fazla iyi niyet olur. Gerek yok.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  18/09/2012 - 22:57
  "Sanal dunya, yalan dunya" deyip gecmeyin. Insanin basina ne coraplar orebiliyor.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  18/09/2012 - 21:28
  BİRDE ÇALIŞARAK ,ALIN TERİNİZLE HELAL PARA KAZANMAYI DENESENİZ NASIL OLUR..?
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  18/09/2012 - 21:25
  bir isim kisaltilmis gizlenmis digerleri acikca yazilmis neden? kadinlara pozitif ayrimcilik yapilacakti anayasaya vs girecekti.neden kadinin ismi gizlenmiyor? sonucta amerikada almanyada yasamiyoruz degil mi
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  18/09/2012 - 20:12
  bunların cocukları ve akrabaları vardır herhalde bu yaptıklarını aynısını o şahışların ailelerine yapsalar kendileri ne hissederler
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  18/09/2012 - 19:57
  erkegin yaptigi yuz kizartici suc. kadinin yaptigi hem yuz kizartici hemde kanunen suc..
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding