Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Şehit uzman çavuş Hakan Balta'nın ailesinde yas

Mithat ÜNAL/ANAMUR (Mersin) (DHA)
12 Eylül 2012
  Şehit uzman çavuş Hakan Balta'nın ailesinde yas

  Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Hakan Balta'nın Anamur ilçesindeki evinde yas var.

  Hakkari’nin Şemdinli ilçesine bağlı Gediktepe Karakolu’na sızmaya çalışan teröristler ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Hakan Balta’nın Anamur İlçesi’ne bağlı Malaklar Köyü’ndeki baba evine askeri yetkililer tarafından acı haber verildi. Herhangi bir olaya karşı evin önünde sağlık ekipleri bekletilirken, baba Salim Balta ile anne Ayşe Balta’nın evinde derin bir sessizlik hakim oldu.

  5 teröristin etkisiz hale getirildiği öne sürülen çatışmada şehit olan Balta ile 24 Haziran'da Hakkari’nin Kavaklı bölgesinde PKK’lı teröristlerce güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Atanur Bal’ın baba evi arasında sadece 2 kilometre mesafe olması dikkat çekerken, Anamur iki ay ara ile ikinci şehidini bağrına bastı.

  ANAMUR'A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ / WEB TV

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  12/09/2012 - 15:56
  önce serkan angay, sonra atanur bal...şimdi de sen mi gittin hakanım? mekanın cennet olsun kardeşim. anamur sizi özleyecek...
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding