Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Camide düğün fotoğrafı

Muhammet KAÇAR/RİZE, (DHA)
3 Eylül 2012
Camide düğün fotoğrafı

Rize'de dünya evine giren Mustafa Şişman ve Fatma İpek’in düğün fotoğrafları camide çekildi.

Rize’deki bir şirket gelin ve damatların tersane, stadyum, kilise, manastır, üst geçit, tünel ve orman sıra dışı mekanlarda çektiği düğün fotoğraflarına camiyi de ekledi. Önceki gün dünya evine giren Mustafa Şişman ve Fatma İpek çiftinin düğün fotoğrafları, Paşakuyu Mahallesi’ndeki İlahiyat Camii’nde çekildi. Şirketin Sanat Yönetmeni Memiş Ali Yazıcı, gelin ve damatların en özel anlarını unutulmaz kılan fotoğrafları stüdyo yerine dış mekanlarda çektiklerini söyledi. Yazıcı, şöyle dedi:

İŞTE CAMİDEKİ GELİN-DAMAT FOTOĞRAFLARI

"Amacımız; unutulmaz günleri daha da unutulmaz hale getirmek. Rize başta olmak üzere 16 şehirde ve 150 farklı mekanda fotoğraf çekimi yaptık. Bu mekanlar arasında Çaykur Rizespor’un stadyumu, Trabzon Santa Maria Kilisesi, Karadeniz Sahil Yolu üzerindeki bir tünel, Sürmene gemi tersanesi, serbest bölge, çay fabrikası, kale, orman, üst geçit ile cadde ve sokaklar yer alıyor. Genellikle mekanların doku, renk ve tonlarını kullanıyoruz. Daha önce kilisede çekim yapmıştık. Şimdi de camide yaptık. İlahiyat Cami, inci gibi işlenmiş hoş nakışlara sahip. Çok güzel bir çekim oldu. Zenginlik içeren görseller ortaya çıktı."

 

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
03/09/2012 - 17:42
İslam'da cami diye bir ibadethane yoktur.Zaten ibadethane yoktur.Her yer Allah'ın mülküdür ,her yerde ibadet edilebilir.Cami halkın topluca bulunup ibadet edebileceği faaliyetlerde bulunabileceği bir mekandır.Düğün yapıldığına göre ,fotografıda niçin çekilmesinki.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
03/09/2012 - 17:42
Camiler poz verme yeri değil, aksine en içten ve doğal ruhaniyetle ibadet için gidilen yerler. Gereksiz olduğunu düşünüyorum.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
03/09/2012 - 17:35
çok saçma!! ibadethaneleri böyle şeyler için kullanmamak gerektiğini düşünüyorum çünkü sonuçta orası ibadethane stüdyo değil ayrıca herkes bunu yaparsa sıkıntı olur engel teşkil eder ibadeti için gelenlere..
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
03/09/2012 - 17:34
Dis Ulkelerde cogunluk kilisede evlendigi icin,sanirim bizimkilerde bir gecis yapmak istiyor.Artik ne tarafa benzeyecegiz sasirdik.Zaten hic bir zaman kendimiz olamayiz.Taklit sarttir.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
03/09/2012 - 17:33
Dunyasi dinden ibaret olandan beklenir, balayina da hacca giderler al sana yeni moda oyalansinlar anlatsinlar okunsun sorulsun vs. Hayatimiz...
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
03/09/2012 - 17:33
Yıllarca M.Kemal Atatürkçülük adına hurafelere alet edildi. Şimdi de sıra dinimize geldi anlaşılan.
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding