Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

FSM'yi kilitleyen feci kaza: 2 ölü

Hurriyet.com.tr - DHA
17 Temmuz 2012
FSM'Yİ KİLİTLEYEN FECİ KAZA

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde dün gece meydana gelen ve 2 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazası nedeniyle Anadolu Yakası'na geçişler yaklaşık 45 dakika durdu.

Kaza, dün akşam saat 20.45 sıralarında FSM Edirne istikametinde meydana geldi. Kocaeli'de bir yakınlarının cenaze töreninden dönen otomobil sürücüsü direksiyon hâkimiyetini kaybederek, çalışmalar nedeniyle karşı yöne ayrılan ek şeride girdi. Yolcu otobüsüne çarpan otomobil savrularak, Edirne istikametinde ilerleyen başka bir araca daha çarptı. Takla atarak yol kenarında ters dönen otomobildeki 4 kişi bulunduğu yerde sıkıştı.

KAZA YERİNDEN GÖRÜNTÜLER / FOTOGALERİ

Kaza sonrası ters dönen otomobilde bulunan Orhan Kar olay yerinde hayatını kaybederken, aynı araçta bulunan Birgül Kar, Fatih Kar ve Fatma Yücel yaralandı. Ağır yaralı Fatih Kar da kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Kazaya karışan diğer araçta bulunan Hekim Etik ve Ezminur Etik çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla çevre hastanelere kaldırıldı.

KAZA NEDENİYLE TRAFİK 45 DAKİKA DURDU

Kaza nedeniyle TEM otoyolu Edirne istikameti yaklaşık 45 dakika trafiğe kapatıldı.

YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Konvoy halinde Kocaeli'ndeki cenaze töreninden dönen Orhan Kar'ın yakınları kaza haberi üzerine olay yerine akın etti. Sinir krizi geçiren Kar'ın yakınları polisler ve olay yerindeki vatandaşlar tarafından güçlükle sakinleştirildi.

KAZA TRAFİĞİ - SEYİR TRAFİĞİ

Kaza nedeniyle TEM'de Avrupa-Anadolu ve Anadolu-Avrupa yönünde yoğun bir trafik yaşandı. Anadolu Yakası'nda Çavuşbaşı'nda başlayan yoğun trafik FSM köprü geçişine kadar etkili olurken, Avrupa Yakası'nda da TEM Maslak Kavşağı'nda başlayan trafik Anadolu Yakası'na geçene kadar etkili oldu.

FSM'DE FECİ KAZA / WEB TV 

SAAT 02.15 İTİBARİYLE İSTANBUL TRAFİĞİNDE SON DURUM

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
17/07/2012 - 10:56
Bu küçük ticari araçlar çıktı çıkalı hepsi deli gibi gidiyor trafikte. Yük taşısın diye boyuna göre güçlü motor koyuyorlar, ailecek dolup içine, tampon tampona gidiyorlar... 100le gitse bile bile bir araba bu hale gelmez... Hiçbir kaza tek taraflı değildir...
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
17/07/2012 - 7:49
Çok değişik fikirler var yorumlarda. Cumhur özdemire göre işlenen suç insanların malvarlığına göre değerlendirilmeli. Kendisinin mantığıyla hareket edersek, yıllık geliri 20000 TL olan biri cinayet işlerse 5 yıl, 100000Tl olan biri ise 25 yıl hapis yatmalı. Çok parlak bir fikir!!!!
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
17/07/2012 - 7:47
Adem Aycibin; Aracın lüks olup olmaması bir trafik sıkışıklığına bir etken değil. Peki o arabalarını kullanan vatandaşlar, alternatif olarak hangi ulaşım aracına yönlenmeli sizce 500T ye mi? Siz ya hiç seyahat etmiyorsunuz. Ya da o lüks araçlardan birindesiniz. İstiflenerek kim taşınmak ister ki???
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
17/07/2012 - 3:27
Orhan kar ve oğlu Fatih kar hayatını kaybetmiştir. birgül kar ise hafif yaralı olarak hastanede bulunmaktadır. kaza sebebi fsm deki yüklü bir tırdır. başta çocukları mehmet sultan ve hüseyin kardeşim olmak üzere bütün süleymanbağlıların başı sağolsun. birgül teyzeye allah acil şifalar versin.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
17/07/2012 - 2:04
23 nisanda çocukların resmi koltuklara oturduğu gibi yılın herhangi bir günüde devlet büyükleride a dan z ye vatandaş olsa 1 günlüğüne köprüde beklese pazardan alışveriş yapsa devlet hastanelerine gitse sadece 1 günlüğüne yer değişsek anca anlarlar belki kırmızı plakalı mercedeslerden anlaşılmıyor
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
17/07/2012 - 1:41
Girişinde geniş alana araçların yığılmasını sağlıyorlar sonra da insanların bir huniden geçer gibi köprüden geçmesini bekliyorlar,herkes hucum ediyor ve trafik başlıyor.Hiç mi akıllı adam yok bu planlamacıların arasında köpründe iki şerit mi açık daha geriden otoyolunu ve gişeni de 2 şerit yap aksın
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.