Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

O artık şehit

DHA
26 Haziran 2012
O artık şehit

Hakkari ile Şırnak arasında bulunan Kavaklı bölgesinde önceki gece saat 22.00 sıralarında çıkan çatışmada, Piyade Uzman Çavuş Atanur Bal (26) şehit oldu, 3 uzman erbaş da yaralandı.

Hakkâri Dağ ve Komando Tugay Komutanlığı’nın bölgedeki operasyonu sürüyor. Evli, 1 çocuk babası Atanur Bal’ın şehit haberi, Mersin, Anamur’daki Kaşdişlen köyünde yaşayan ailesine Anamur Kaymakamı Cemil Aksak ile İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Haluk Saygılı tarafından dün sabah verildi. Gözyaşlarına boğulan anne ve babayı yakınları teselli etmeye çalıştı. Yakınları, 3 kardeş olan Bal’ın ağabeyi İsmail Bal’ın Aydın’da, kardeşi Süleyman Bal’ın ise Şırnak’ta uzman çavuş olarak görev yaptığını söylediler. Şehidin Türk bayrağı çekilen evine köylüler taziye için akın etti. Şehidin eşi Senem ve oğlu Kaan’la çektirdiği fotoğraf da anı olarak kaldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, baba Mehmet Bal’ı telefonla arayıp başsağlığı diledi.     

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
26/06/2012 - 9:13
Yüce mertebeye erişen hemşerime Allah'tan rahmet, alilesine başsağlığı diliyorum. Aziz Saydam Em.Hv.Asb.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
26/06/2012 - 9:03
Yazık cok yazık daha kücücük cocuk babasız kaldı. Ateş düştügü yeri yakar. Ne kadar duyarsız bir millet olduk.Hep baskını yapan PKK biz niye bunların inlerine baskın yapmıyoruz? Gücümüz mü yok? Silahımız mı yok? Gücümüzü silahımızı simdi kullanmayacaksak ne zaman kullanacagız? Yazıklar olsun
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
26/06/2012 - 2:36
Herkes pilotlara yogunlasmis, burada da sehit var unutmayalim. Allah rahmet eylesin...
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.