Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Şarkıcı Bengü yaralı, koruması öldü

Ramazan Eğri / Ramazan ALMAÇAYIR - DHA, İstanbul
11 Haziran 2012
Şarkıcı Bengü yaralı, koruması öldü

Ünlü şarkıcı Bengü'nün içinde bulunduğu minibüs dün sabah Tem otoyolunda kaza yaptı. Bengü ve şoförü kazadan yaralı kurtuldu. Ancak koruması yaşımını yitirdi.

KORKUNÇ KAZADAN FOTOĞRAFLAR 

Dün Ankara'da konser verdiği ve sabaha karşı kara yoluyla İstanbul'a doğru yola çıktığı öğrenilen Bengü'nün özel minibüsü TEM Otoyolu Çamlıca gişelerine 500 metre kala kaza yaptı. Ünlü sanatçı Bengü Erden ve şoförü Salih Yağlıcı yaralı olarak Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Ancak Bengü'nün koruması o kadar şanslı değildi. Bengü'nün yakın korumalığını yapan Ümit Özer olay yerinde yaşamını yitirdi. Özer'in cenazesi Ümraniye Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

"ÇOK HIZLIYDI"

Tem otoyolunda, çok hızlı seyrettiği öğrenilen minibüs, Çamlıca gişelere 500 metre kala kontrolden çıktı. Önce hızla bariyere çarpan minibüs, orta refüjde ters dönerek durabildi.İLK MÜDAHALE KAZA YERİNDE

Sabaha karşı meydana gelen kazadan yaralı kurtulan Bengü'nün şoförü Salih Yağlıcı yakında bulunan dinlenme noktasına giderek, buradaki kamyonculardan yardım istedi. Yardıma koşan kamyoncular Bengü'yü yaralı olarak minibüsten çıkardı. Olay yerine ambulans çağrıldı. Bengü'ye ve Yağlıcı'ya ilk müdahale kaza yerinde yapıldı. Ancak Bengü'nün koruması Ümit Özer için yapılacak bir şey yoktu,. Özer'in cenazesi ayrı bir ambulansla Ümraniye Devlet hastanesine kaldırıldı.

Bengü ve şoförü Kartal Eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavi altına alındı. Kaza yerinde ambulansa bindirilirken yüzünü kapatan Bengü sedye üzerinde acile getirilirken hastane içinde görüntülendi. Yüzünde sıyrıklar olan Bengü'nün vücudunun çeşitli yerlerinde de kırıklar olduğu öğrenildi. Bengü'nün şoförü Salih Yağlıcı'ysa kazadan ufak sıyrıklarla kurtuldu. Tedavisi ayakta yapıldı.

AMELİYAT BAŞARILI GEÇTİ

Bu sabah geçirdiği trafik kazası sonrası Acıbadem Maslak Hastanesi'ne kaldırılan ünlü sanatcı Bengü, Estetik, Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Şükrü Yazar tarafından ameliyata alındı. Yaklaşık 1, 5 saat süren operasyonun ardından ameliyatı gerçekleştiren Doç. Dr. Şükrü Yazar bir açıklama yaptı: Hastamız bize geldiğinde burnunda kırık, yüzünde ve vücudunun birçok yerinde ise kaza nedeniyle oluşmuş kesiler vardı. Genel anestezi altında gerçekleştirdiğimiz operasyonda öncelikle burundaki kırığa müdahale ettik. Ardından ise yüzünde ve vücudundaki yaraları temizleyip, kesileri onardık. Ameliyatımız son derece başarılı geçti. Bengü Hanım'ın tedavisi birkaç gün hastanemizde devam edecek"

BENGÜ'NÜN TWİTTER'A YAZDIKLARI

Bu arada Bengü'nün kazadan kısa bir süre önce twitter hesabına, "Hangi konserden gelirsek gelelim sabahın ilk ışıklarında eve dönerken o yorgunluk unutuluyor" diye yazdı. Dün İstanbul'da Serdar Ortaç'ın babasının cenazesine katılan Bengü twitter hesabına "Sabah Teşvikiye Camii'nden Ortaçın babasını defnedicez... Hayat böyle...Nefes alırken hayattakilere şükredelim..." diye yazmıştı. 

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
10/06/2012 - 23:59
haberi görünce şok oldum. daha dün acarkent collesium'un önünde gördüm bu minibüs'ü ölen şoför'de bengü ve annesini almaya gelmişti. adam kapıyı açtıktan sonra eli ile minibüsün kapı üstünü tutuyordu bengü kafasını değmesin diye. bugün o gözüme carpan önemsiz gözüken adamın öldüğünü gördüm.Allah Rahmet etsin
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
10/06/2012 - 21:30
yollar iyi degil araclar yuksek ps li aman dikkat
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
10/06/2012 - 20:20
Aşırı hızı uydu ile takip edip ceza miktarını yükseltmek gerekiyor. Bunu devletin yapması gerekiyor ama henüz böyle bir girişimleri yok.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
10/06/2012 - 19:29
Bu suratle , olumune sebep oldugu korumasinin vebalini kim odeyecek?!
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
10/06/2012 - 22:25
GEÇMİŞ OLSUN, ACİL ŞİFALAR DİLERKEN , KORUMASINA DA RAHMET DİLİYORUM.
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.