Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Bir hemşire iki doktor

Ömer ERDEM-Akif ARICI/DHA
4 Haziran 2012
Bir hemşire iki doktor

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli olan ve ikisi de aynı hemşireye aşık olan doktorlar Muhammet İkbal Şaşmaz (28) ile Abdurrahman Göktürk Kars (33) arasındaki tartışma kanlı bitti.

Acil servis doktoru Şaşmaz, anestezi uzmanı Dr. Kars önceki akşam konuşmak için buluştu. Dr. Şaşmaz’ın otomobili ile Meltem Mahallesi’ne gelen ikili, yaklaşık yarım saat araçta kaldı. Bir süre sonra çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Dr. Kars, 30 cm uzunluğundaki Rambo bıçağını Dr. Şaşmaz’ın karnına sapladı.

OLAY YERİNDEN GÖRÜNTÜLER / WEB TV

Kesti, kaçtı

Ardından arkadaşının karnını kesen Dr. Kars koşarak kaçtı. Son bir çabayla otomobilden inen Dr. Şaşmaz, yol kenarına düşüp bayıldı. Bir vatandaş tarafından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülen Dr. Şaşmaz, yoğun bakıma alındı. Dr. Abdurrahman Göktürk Kars ise bir süre sonra polislere teslim oldu. Olayda kullanılan komando bıçağı bulundu. Dr. Kars çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
04/06/2012 - 13:41
İki sorum var: 1- Hemşireye, sen kimi seviyorsun, diye sormuşlar mı? 2-Değdi mi?
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
04/06/2012 - 12:07
" HER OLAYIN İÇİNDE BİR KADIN VARDIR" Yıllar önce Orta okul Müdürümüz böyle demişti.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
04/06/2012 - 12:05
BEN CE EGİTİMLE YADA CAHİLLİKLE İLGİSİ YOK ŞİDDETİN TAMAMİYLE DİNİMİZİ BİLMEMEKTEN KAYANAKLI KALP KIRMANIN BİLE DİNİZDE NE BÜYÜK ÖNEMİ VAR Kİ BUNLAR CAN KIYMAYA KALKIŞIYORLAR.. ALLAH BUNLARA VE BUNLAR GİBİ KALP TAŞIYANALARA İSLAH VE HİDAYET EYLESİN....
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
04/06/2012 - 12:00
Her ikisine de yazık olmuş.Onları besleyip biüyüten ve okutup doktor oldukları için gurur duyan aileleri için de öyle ama atalarımız ne demiş "aşk kalbe girince akıl beyinden gider"Eh bu olayda da öyle olmuş.Ne diyelim bundan sonrası için Allah aklıl fikir versin.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
04/06/2012 - 11:49
Yorumları okudum da hayret ettim, en çok beğenilenler doktorlar okumuşta ne olmuş adam olamamışlar adam tarzında olanlar Türkiye de günde ortalama 5 kişi şiddete uğruyor Ylıda 10 , 15 bin olay şimdi Eğitim ve öğretim düşmanları Cahillerin yaptıklarını unutmuş Bu olayı kullanıyor....
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.