Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Avukata cinsel saldırının cezası 13.5 yıl hapis

Teslime TOSUN/DHA
24 Mayıs 2012
Avukata cinsel saldırının cezası 13.5 yıl hapis

Antalya’da 2008’de bir icra takibi için Manavgat’a giden kadın avukat 28 yaşındaki F.Ü., 2 yıldır müvekkili olan müteahhit Hüseyin Suntur (43) ile akşam yemeğinde buluştu.

Gece yarısı F.Ü.’yü Antalya’ya bırakmak üzere yola çıkan Suntur, iddiaya göre aracı yol kenarına park edip kapılarını kilitleyerek genç kadına cinsel saldırıda bulundu. Şikâyet üzerine Hüseyin Suntur, 2 yıl tutuklu kaldıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. ‘Nitelikli cinsel saldırı’ ve ‘hürriyeti tahdit’ suçlarından 9-16 yıl hapis istemiyle yargılanan Suntur, önceki gün karar duruşmasına çıktı. Mahkeme heyeti, 13 yıl 6 ay hapis cezası verince şok yaşayan Hüseyin Suntur cezaevine götürüldü.

 

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
24/05/2012 - 11:01
Adalet mi değil mi diye allah göstermesin ama oldu da kızınızın,kardeşinizin başına gelince daha rahat karar verirsiniz karara üzülen arkadaşlar
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
24/05/2012 - 9:46
adaletin kantarının ayarı iyice bozuldu.tamam suç işlemişte bu kadarda pes.katilleri bile iyi hal bilmem ne diyerek 3-5 yıl veriliyor hatta salıveriliyor çoğu.ilginç buldum açıkçası.temyize gitsin
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
24/05/2012 - 4:57
Bunada adalet dersiniz şimdi !!!!
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.