Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Kadın erkek güreşi

Murat SANDIKÇI Hakan ÇELİKBAŞ - Yaprak KOÇER / DHA
20 Mayıs 2012
Kadın erkek güreşi

Samsun 19 Mayıs Stadı’ndaki törenlerde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı sporcular tarafından bu yıl ilk kez eskrim, bisiklet, boks, güreş, uzakdoğu sporlarının gösterisi yapıldı.

Bu gösteriler arasında en dikkat çekeni ise bir kadın güreşçi ile erkek güreşçinin mücadelesi oldu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Altunsoy, “Bu bir gösteri. Çok dikkat etmedim ama denk gelmiştir” dedi. Kutlamalar, Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başladı. Tütün İskelesi’nde yapılan törenlere Vali Hüseyin Aksoy, Ak Parti Milletvekili Ahmet Yeni, CHP Milletvekilleri Haluk Koç ve İhsan Kalkavan, Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Parti’li Yusuf Ziya Yılmaz, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Göktan ile yaklaşık 2 bin kişi katıldı. Tiyatro oyuncuları Atatürk’ün Samsun’a çıkışını canlandırdı. Atatürk’ü sembolize eden Türk bayrağı top atışları eşliğinde, 1 deniz subayı, 2 deniz eri ve 2 öğrenci tarafından temsili Bandırma Vapuru’nun bulunduğu alandan top atışlarıyla karaya çıkarıldı. Bayrak 19 Mayıs Stadı’na alkışlar eşliğinde götürüldü.
yeniçarşım.com - Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız.
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.