GeriGündem Black Friday indirimleri ne zaman başlayacak? 2019 Black Friday ne zaman?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Black Friday indirimleri ne zaman başlayacak? 2019 Black Friday ne zaman?

Black Friday indirimleri ne zaman başlayacak? 2019 Black Friday ne zaman?

ABD'de yapılan Black Friday, ülkemizde de alışveriş yapmayı seven kişiler tarafından ilgi görüyor. Türkiye'de Black Friday fırsatları kapsamında bu sene de giyim, teknoloji, beyaz eşya sektöründe birçok marka indirim kampanyaları düzenleyecek. İndirimlerden yararlanmak isteyen vatandaşlar, şimdiden 2019 Black Friday tarihini merak etmeye başladı. Peki, Black Friday indirimleri ne zaman başlayacak?

Black Friday hakkındaki araştırmalar son günlerde hız kazandı. Alışveriş tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği Black Friday, her yıl olduğu gibi bu yıl da milyonlarca lira değerinde alışverişin yapıldığı bir gün olacak. Peki, 2019 Black Friday ne zaman başlayacak? İşte, 2019 Black Friday indirimleri hakkında merak edilenler...

Black Friday, ABD'de Şükran Günü'nden sonra gelen ilk cuma gününe denir. Gün 1932'den bu yana Noel alışveriş sezonunun başlangıcı kabul edilir. Black Friday bu yıl 29 Kasım tarihine denk geliyor.

NE ZAMAN ORTAYA ÇIKTI?

Black Friday, ABD'de Şükran Günü'nden sonra gelen ilk Cuma gününe denir. Gün 1932'den bu yana Noel alışveriş sezonunun başlangıcı kabul edilir. Mağazalar çok erken saatte açılır ve geç kapanırlar, ve beklenmedik derecede indirimli satış yaparlar. Black Friday bir resmi tatil sayılmaz. ABD'nin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinde de bu etkinlik düzenlenmektedir.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle