Gündem Haberleri

  20 bin dolarlık elbiseye kustu

  Hürriyet Haber
  27.07.2007 - 13:51 | Son Güncelleme:

  Müzik kariyerinden çok türlü türlü çılgınlıklarıyla gündeme gelen Britney Spears yeni bir skandala imza attı. İngiliz OK! dergisi muhabirleriyle bir röportaj için buluşan Spears, milyon dolarlık elbisenin üzerine kustu, sonra bayıldı. Röportaj bittiğinde dergi ekibi hasarın faturasını çıkardı: Türk parası karşılığıyla tam 27 Bin YTL.

  SPEARS'IN ÇILGINLIK TARİHİNDEN KARELER

  Röportaj sırasında kendini kaybedip üstündeki Gucci kıyafete kusan Britney Spears daha sonra bayıldı. Spears'ın anlamsız kelimeler söyleyip titrediğini ifade eden görgü tanıkları ünlü şarkıcının muhtemelen halüsinasyon görmekte olduğunu ve ağzından korkutucu sözlerin çıktığını belirtti.

  Çekim için binlerce dolarlık elbiselere paçavra gibi davranan Britney Spears , beraberinde getirdiği köpeğinin de 3.350 poundluk (yaklaşık 8.7 bin YTL) Zac Posen eldivenlerinin üstüne pislemesine de engel olamadı.

  OK dergisi editörü Spears'la çalışmaktan pişmanlık duyduğunu belirtirken, söz konusu olayın fotoğraflarının yayın standardının çok altında olduklarını ve yayınlanmaları halinde ayrıca Spears'ın kariyerini mahvedeceklerini bu yüzden resimlerin ifşa edilmeyeceğini söyledi.

  Bu ilk vakası olmayan Spears ardında yaklaşık 27 bin YTL'lik hasar bırakarak çekim yerini terketti.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı