Gündem Haberleri

  2. seks otobüsü baskını

  Teslime TOSUN- Recep AKTEPE (DHA)
  22.04.2004 - 10:01 | Son Güncelleme:

  Antalya’da ön tarafı meyhane, arka tarafı da yatak odası olan seks otobüsü basıldı. Kadın pazarlamacısı ile 7 hayat kadını gözaltına alındı.

  ANTALYA’da Muratpaşa Mahallesi’nde park halinde duran 1976 model otobüsün içinde fuhuş yapıldığı ihbarını alan ahlak masası dedektifleri, müşteri gibi araca girdi. Osman Çelik’le (45) görüşen sivil polisler, hayat kadınlarıyla kişi başı 20 milyona anlaştı ve seri numaralı alınmış paraları verdi. Bu sırada otobüse düzenlenen baskında kadın pazarlamacısı Çelik ile yabancı uyruklu 7 hayat kadını yakalandı. Gözaltına alınan Gürcistan uyruklu Şerike Bektaş (47), Darejan Emir (34), Natela Çelik (44), Valentina Grishanova (24), Hatia Beridze (25), Nana Naniyazvili (38) ve Özbekistan uyruklu Memlakad Ahmedova (40) ile Osman Çelik, Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldüler. Otobüste küçük masa ve sandalye takımları, masaların arasını bölmekte kullanılan perdeler, ızgara, bira şişeleri, arka bölümde de yatak ve yorgan bulundu.

  Adliyeye sevk edildiler

  Otobüsün sahibi Osman Çelik, otobüsü gezici kokoreç dükkánı olarak hazırladığını iddia ederek ‘Otobüsü ara sokaktaki evimin önüne park ettim. Talep olduğu zamanlar meyhane gibi de kullanıyordum. Son gelen müşteriler polismiş’ diye konuştu. Sanıklar ‘fuhuş yapmak ve aracı olmak’ suçlarından adliyeye sevk edildiler.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı