Gündem Haberleri

  2 kaza, 1 boya

  Serkan AKKOÇ / İSTANBUL
  26.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  O-2 ile Atatürk Havalimanı arasındaki yol, dün sabah maddi hasarlı iki kazaya, köprü boyama çalışması nedeniyle bir şeridin kapatılması da eklenince üç saat kilitlendi.

  Saat 08.00 sıralarında Mahmutbey ile İkitelli mevkilerinde maddi hasarlı iki kaza meydana geldi. Tutanak için çağrılan trafik polisleri gecikince hasarlı taşıtlar kaldırılamadı. İSTOÇ Köprüsü altında yapılan boya çalışması yoğunluğu artırdı. Bazı sürücülerin sıkışan trafikten kaçmak için yol ortasında ani çıkışlar yapması ve polis, ambulans ve itfaiye ekiplerinin acil durumlarda kullanması için açık tutulması gereken emniyet şeritlerine girmesi trafiği arapsaçına çevirdi. Buna bir de İkitelli Köprüsü ile Ateştuğla elektrik kablolarının yeraltına alınması için yapılan kazı ile Yenibosna Köprüsü ek inşaat çalışmaları da eklenince binlerce insan araçların içinde çileden çıktı. İş yerlerine bir an önce ulaşmak isteyenler toplu taşıt araçlarından otoyolda inip, bariyerleri ve toprak yolları aştılar.

  Sarıyer’de de İSKİ’nin Aşiyan Mezarlığı önündeki vanası dün aşırı basınç nedeniyle patladı. Fışkıran basınçlı su, Sahil Yolu’nun ortasında 2 metre derinliğinde, 4 metre eninde büyük bir çukur oluşturdu. Çalışmalar nedeniyle Sahil Yolu trafiğe kapandı, Bebek, Arnavutköy, Baltalimanı ve Etiler’de trafik kilitlendi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı