GeriGündem 2 haftadır kayıp eşini arıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

2 haftadır kayıp eşini arıyor

2 haftadır kayıp eşini arıyor
refid:13545191 ilişkili resim dosyası

BOLU'dan eşinden izin alarak Zonguldak'ta yaşayan annesinin evine gelen 1 çocuk annesi 20 yaşındaki Necibe Yıldırım, “Ben gidiyorum, arayıp sormayın” diye not bıraktıktan sonra ortadan kayboldu. 22 yaşındaki Muhammet Yıldırım, 2 haftadır haber alamadığı eşinin hayatından endişe duyduğunu söyledi.

Muhammet Yıldırım, 1.5 yıl önce ailesi izin vermeyince Necibe Yıldırım’ı kaçırarak evlendi. Yıldırım çifti, 3 ay önce Muhammet Yıldırım'ın Bolu’nun Göynük İlçesi’nde bir tavuk çiftliğinde işe girmesi üzerine buraya taşındı. Necibe Yıldırım, 20 gün önce özlediğini söyleyerek, 9 aylık bebeğini kayınvalidesine bırakıp Zonguldak’ın Beycuma Beldesi’nde yaşayan annesi Hayriye Topal’ın yanına gitti. Burada birkaç gün kalan Necibe Yıldırım, 2 hafta önce, “Ben gidiyorum, arayıp sormayın” diye not bıraktıktan sonra annesinin evinden de ayrıldı.

Notu bulduktan sonra Necibe Yıldırım'ın ailesi jandarmaya başvururken, Muhammet Yıldırım da işyerinden izin alarak eşini aramak için Zonguldak’a geldi. Evlenme cüzdanı ve eşinin vesikalık fotoğrafı ile Zonguldak sokaklarında dolaşan Muhammet Yıldırım, “Eşimin psikolojik sorunları vardı. Aramızda küçük tartışmalar oluyordu. Ancak büyük bir meselemiz yoktu. Evi neden terk etti bilmiyorum. 2 haftadır kendisinden haber alamıyorum. Cep telefonu da yok. Hayatından endişe duyuyorum. Görenlerin polise veya jandarmaya başvurmasını istiyorum” diye konuştu.
Jandarmanın, Necibe Yıldırım'ı arama çalışmalarının sürdüğü bildirildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle