Gündem Haberleri

  2 çocuğunu panzer ezmişti... Anneler Günü’nde gözleri yaşlı...

  Mehmet Selim YALÇIN / SİLOPİ(Şırnak), (DHA)
  14.05.2017 - 16:59 | Son Güncelleme:

  Şırnak'ın Silopi ilçesinde polis panzerinin evlerine çarpması sonucu yataklarında can veren Muhammed ve Furkan kardeşlerin annesi Nesima Yıldırım, anneler gününü gözü yaşlı geçirdi.

  3 Mayıs Günü günü Şırnak’ın Silopi ilçesi Karşıyaka Mahallesi 715’inci sokağa giren polis panzeri Mesut Yıldırıma ait evin duvarına çarparak, yataklarında uyuyan Muhammed ile Furkan kardeşlerin ölümüne neden oldu. O günden bugüne kadar çocukların acısını yaşayan anne Nesima Yıldırım, anneler gününü yaslı geçirdi.

  Tek teselli ikiz kızları Ayşenur Şinda, Fatmanur Dilda ile bebekleri Hakan olan anne Nesima, üzerindeki şokun etkisini bir türlü atlatamadığını söyledi. Kolunda serum iğnesi ile dolaşan anne Nesima, yakınlarının yardımı ile güçlükle ayakta durabiliyor. Gözlerinin önünde can veren çocuklarını her hatırladığında gözyaşlarını tutamayan anne Nesima Yıldırım, sorumluların cezalandırılmasını istedi.

  Silopi Kaymakamlığı Aile Destek Merkezi Müdürü Aylin Ökten, Yıldırım ailesini evinde ziyaret ederek anne Nesima Yıldırım’ın anneler günü kutladı. Üzüntülerini paylaştıklarını dile getiren Aylin Ökten, anne Yıldırım’a sarılarak teselli etmeye çalıştı.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı