Gündem Haberleri

  2 ağabeyi bıçakladı, 3’üncüsü kurtardı

  Eyyüp BURUN/GAZİANTEP, (DHA)
  21.07.2009 - 09:50 | Son Güncelleme:

  Gaziantep'te nikahlı eşinden ayrı yaşayan 23 yaşındaki Meryem K., başka bir erkekle ilişkisi olduğu gerekçesiyle 2 ağabeyi tarafından bıçaklandı. Ağır yaralanan Meryem'i kardeşlerinin elinden bir başka ağabeyi kurtararak hastaneye götürdü.

  Nikahlı eşiyle şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrılıp babasının evine yerleşen Meryem K. ile ağabeyleri 44 yaşındaki Arif A. ve 29 yaşındaki Abdullah A. arasında tartışma çıktı. Başka bir erkekle ilişkisi olduğunu iddia eden Arif ve Abdullah A. kardeşler, yanında bulunan bıçakları çekip, Meryem'i göğüs, karın ve sırtından bıçakladı. Çığlıklar atan genç kadınının yardımına bu sırada yan odada uyuyan bir başka ağabeyi 40 yaşındaki Resul A. koştu. Odaya giren Resul A., Meryem K.'yi kardeşlerinden kurtardı.

  Resul A., kanlar içinde kalan Meryem'i özel aracıyla Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi’ne götürdü. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından ameliyata alınan Meryem K.’nin hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi. Meryem'i bıçaklayan Arif ve Abdullah A. kardeşler ise suç aleti bıçakla birlikte yakalanarak gözaltına alındı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı