Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Pendik'te bir kadın cinayeti daha

Ramazan EĞRİ İstanbul DHA
24 Şubat 2012
Pendik'te bir kadın cinayeti daha

Pendik'te Sezer Yılmaz, 4 yıl önce kaçırarak evlendiği Beyza Yılmaz'ı 1 ve 3 yaşlarındaki kızlarının gözleri önünde silahla vurarak öldürdü. Çift arasındaki tartışmanın, genç kadının bir sosyal paylaşım sitesinde hesap açması nedeniyle kaynaklandığı öne sürüldü.

Sezer Yılmaz (26) ile 4 yıl önce Çanakkale'den kaçırıp evlendiği Beyza Yılmaz (19) arasında şiddetli geçimsizlik baş gösterdi. Genç çiftin, bir süre önce boşanmak istedikleri fakat 2 kız çocukları olduğu için boşanmaktan vazgeçtikleri biliniyordu.

2 MERMİ KALBİNE 1 MERMİ KAFASINA

İşten ayrıldığı için dün sinirli bir şekilde eve gelen Sezer Yılmaz, iddiaya göre eşinin Facebook adlı sosyal paylaşım sitesinde hesap açtığını öğrendi. Eşiyle bu yüzden tartıştığı öne sürülen kızgın koca evde bulundurduğu ruhsatsız silahla eşi Beyza Yılmaz'a ateş etti. İki mermi kalbine, bir mermi de kafasına isabet eden genç kadın kanlar içinde yere yığıldı. Silah seslerini duyan komşular hemen durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Bir süre sonra olay yerine gelen polis, evden çımaya çalışan Sezer Yılmaz'ı gözaltına aldı. Polis ekipleri eve girdiğinde ise Beyza Yılmaz'ın cansız bedeniyle karşılaştı. Genç kadının 1 ve 3 yaşlarındaki iki çocuğu da yanı başındaydı. Sağlık ekipleri yaptıkları ilk müdahale sonrası Beyza Yılmaz'ın hayatını kaybettiğini belirledi./_np/3264/15903264.jpg

"EŞİNİN İŞTEN AYRILDIĞINI SÖYLEDİ"

Sezer Yılmaz'ın eşini vurduktan sonra Çanakkale'de bulunan babası Ahmet Yılmaz'ı arayarak durumu anlattığı öğrenildi. Ahmet Yılmaz da genç kadının babası Süleyman Topçu yanına alarak olayın yaşandığı mahalleye geldi. İki baba cesetle karşılaşınca gözyaşlarına boğuldu. Beyza Yılmaz'ın cesedi yapılan incelemelerin ardından Pendik Devlet Hastane morguna kaldırıldı.

Genç kadının babası Süleyman Topçu, "Dün kızım beni aradı. Eşinin işten ayrıldığını söyledi. Kızımın kocası ufacık çocukları bile dövüyordu. Kızımı kaçırarak almıştı. Evlenmesi için kızımım yaşını büyütmüştük" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Geride kalan iki küçük çocuk şimdilik akrabalara emanet edilirken polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
24/02/2012 - 13:36
didem duman adlı arkadaş,işi yok gücü çok olan bu vatandaşımızın evinde internet olmasa idi bu vatandaşın öldürmesi için böyle saçma bir bahanesi olabilir miydi?sence.. belki hakim karşısında ceza indirimi bile alır bu yüzden,ne dersin?bir de bu tarafından bakalım.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
24/02/2012 - 11:35
ARKADAŞLAR NE SEVGİ Sİ YAA HERŞEYİN BAŞI ŞİMDİ PARA OLMUŞ BAKIN ADAM İŞTEN ÇIKARILMIŞ SONU YİNE MADDİYATA DAYANIYOR OLAN İKİ ÇOCUGA OLDU
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
24/02/2012 - 11:33
Adamın cinayet işleme sebebine mi yanarsın, sebep diye gösterdiğinin sonra tahrik sebebi olmasına mı yanarsın, mendil taşır gibi silah taşıyabilmesine mi yanarsın, hak ettiği cezayı almayacak olmasına mı yanarsın, kaçırıldı diye ailesinin evlendirmek için yaşını büyüttüğüne mi yanarsın? Yazık!
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
24/02/2012 - 11:23
POLİSİMİZ MASUM VATANDAŞIN ÖLÜMÜNDEN SONRA HUKUKİ SÜRECİ BAŞLATIYOR ASLA ÖNCEDEN TAVIR ALINMIYOR
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
24/02/2012 - 11:14
ARKADAS RAHMETLI KARISINI COK SEVDIGI ICIN KACIRMIS.BU NASIL SEVGI BE ADAM:/
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding