Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!

Damadım kızımı denizde boğdu

Selçuk YAŞAR / İSTANBUL
9 Ağustos 2011
Damadım denizde boğdu

Beykoz’da yaşayan Rivayet Çınar (66), Ukrayna’da denizde boğularak öldüğü açıklanan kızının, damadı tarafından öldürüldüğü iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Beykoz’da parke fabrikası bulunan Emrah Katkat (43) ile Sevgi Katkat (35), 17 yıl önce evlendi. Çiftin Ezgi ve Ekin adında kızları oldu. İddiaya göre Emrah Katkat, evlendikten 3 yıl sonra Ukraynalı bir kadınla Ukrayna’da birlikte yaşamaya başladı. Türkiye’de eşinin ailesiyle yaşayan Sevgi Katkat ise boşanmadı. Sevgilisinden de 3 çocuğu olan Emrah Katkat, iflas ettikten sonra Ukrayna’da yaşamaya başladı.

Kızlarının gözü önünde

Geçen yıl Emrah Katkat kızlarını görmek isteyince, Sevgi Katkat da iddiaya göre “Bu evliliği bitireceğim” diyerek Ukrayna’ya gitti. Ancak Sevgi Katkat, Ukrayna’ya gittiğinin ikinci günü, 1 Ağustos 2010’da ailecek gittikleri deniz kıyısında, iddialara göre eşinin ısrarı üzerine yüzme bilmediği halde deniz yatağına bindi. Deniz yatağı bir süre sonra alabora olunca, Sevgi Katkat 15 ve 16 yaşındaki kızlarının gözü önünde boğularak öldü.

Yüzme bilmiyorduAnne Rivayet Çınar (66), kayıtlara “denizde boğulma” olarak geçen olayla ilgili cinayet iddiasında bulundu. Beykoz Cumhuriyet Savcılığı’na başvuran Çınar, damadının kızını denizde boğduğunu ileri sürerek, “Kızım yüzme bilmediği ve denize girmek istemediği halde Emrah tarafından ısrarla deniz yatağına bindirilmiş. Daha önce kızımı ölümle tehdit etmişti. Ölmeden bir gün önce sevgilisiyle aynı evde yaşamalarını teklif etmiş. Bu yüzden aralarında tartışma çıkmış. Kızımı Emrah öldürdü. Bu olayın aydınlatılmasını istiyorum” diye konuştu.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
09/08/2011 - 9:13
Allah sabır versin. Ancak şunu soracağım "bu evliliği bitireceğim" diye Ukraynaya giden bir kadının denizde kocasıyla işi ne, yanyana gelmesine bile gerek yoktu bence. Yazık olmuş.
38
8
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
09/08/2011 - 6:51
1 ) NE İŞİN VAR ŞEYTANIN YATTIĞI YERDE ?
2 ) YÜZME BİLMİYORSUN, NEDEN ŞİŞME YATAĞA BİNERSİN ?
3 ) ADAM ZATEN BELALI ONA NASIL GÜVENİP CANINI EMANET EDERSİN ?
ALLAH RAHMET EYLESİN AMA PİSİ PİSİNE ÖLÜME GİTMİŞ.
O KOCAYADA TEK SÖZÜM BU DÜNYANIN BİRDE ÖBÜR TARAFI VAR. ALLAH CEZANI VERİR İNŞALLAH.
72
9
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
09/08/2011 - 4:14
Cinar hanimin suphesine katiliyorum.Bir Amerikali'da Avustralya'da tatilde denizde dalma kazasi gibi gosterip karisini oldurmustu.Kimbiler nekadar oluyordur boyle ama benim busene bildigim Hintli 1 Ingiliz Guney Afrika'da tatilde taksileri gasp edildiginde karisini olduruyorlar ama kocasi ayarlamis
18
3
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding