Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!

Boşanma nedenini eşi açıkladı

17 Temmuz 2011

Milli Eğitim eski Bakanı Nimet Baş, geçtiğimiz günlerde 25 yıllık eşi Birol Çubukçu ile tek celsede boşandı.

Ak Parti milletvekili Nimet Baş, şok ayrılıkla ilgili düşüncelerini açıklamazken eski eş Birol Çubukçu sessizliğini bozdu. Vatan gazetesinin haberine göre Birol Çubukçu, "evliliğimiz yorulmuştu" dedi.

EN DOĞRU KARARDI

Muhasebecilik yapan ve Nimet Baş ile olan evliliğinden 22 yaşında Çağrı isimli bir çocuğu olan Birol Çubukçu, ayrılık kararının beraber alındığını söyledi. Çubukçu, Nimet Baş'a karşı sitem içinde olmadığını da belirterek “Nimet Hanım’la görüşüp görüşmeme konusunda fikrim yok. Uzun süredir evliliğimiz yorulmuştu. En doğru karar ayrılmaktı” şeklinde konuştu.

BAKANLIKLA İLGİLİ Mİ?

Boşanma kararının Nimet Baş'ın siyasi hayatındaki gelişmelerle ilgisi olmadığını da ifade eden Çubukçu sözlerine şöyle devam etti: “Nimet Hanım’ın tekrar Bakan olarak gösterilmemesiyle, bizim evliliğimizin bitmesi arasında bir bağ yok. Bu çok ahlaksızca bir yorum. Nimet Hanım 25 yıl önce evlendiğimizde Bakan değildi. Böyle bir yorum nasıl yapılabilir?”

BİR YERLERDE TIKANDIK

Evliliği bitirme nedenine ilişkin olarak da Çubukçu, şunları söyledi: “Bizim ortada 25 yıl gibi koca süreli bir evliliğimiz var ama dalgalanmalar oldu beraberliğimizde. Uzun süredir birbirimize karşı yorulmuştuk, evlilik yorgunluğu diyebiliriz buna.

Yaşadığımız yorgunluktan dolayı da ayrılmanın en doğru karar olacağını düşündük, uzun süredir düşünüyorduk, evlenme kararını nasıl beraber aldıysak bu kararı da birlikte aldık. Bunun altına başka bir şey aranmasın, didiklenmesin. Kimsenin önceliği yok bu konuda, herhangibir sitemim de yok, nerede tıkandığımızı Nimet Hanım’a sorun. Bundan sonra kendisi ile görüşüp görüşmeme konusunda yorum yapmak istemiyorum.”

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
17/07/2011 - 21:24
sayın emin yiğit 47 yıllık evliliğini parasızlığa ve şöhretsizliğe bağlanamız bir anlamda doğru ki Evlilik kurumu malesef karşılıklı sevgi saygıya değil mecburiyete dayalı şekilde devam etmektedir. kısaca parası olan karşı tarafa tahamül etme sınırı çok düşük olmaktadır.
18
8
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
17/07/2011 - 19:53
Yani bir insanın medenice, hiçbir çirkinlik olmaksızın boşanması bile bazıları için saldırı vesilesi oluyor. Bu gerçekten iğrenç bir tutum ve insanların sizden daha da soğumasına yol açıyor, bunu biliniz...
48
13
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
17/07/2011 - 19:25
nimet çubukçuyu sevmem. hanımefendinin partisini de sevmem. ama çok saçma yorumlar yapılmış.. sıradan bir çift gibi boşanmışlar işte. bunda abartıp başka yerlere çekmenin ne anlamı var anlamıyorum..
90
8
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
17/07/2011 - 18:51
Evliliğin dinlenme zamanıydı aslında. Bakanlık verilmemişken.
23
14
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
17/07/2011 - 18:33
AYRILIK SEVDANIN TÜRBESÍDÍR..
11
12
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding