Gündem Haberleri

  176 gün sonra Deniz Seki

  Hürriyet Haber
  20.08.2009 - 11:30 | Son Güncelleme:

  Uyuşturucu ticareti yaptığı suçlamasıyla tutuklu bulunan şarkıcı Deniz Seki cezaevinde geçirdiği 176 gün içinde inanılmayacak kadar değişti.

  24 ŞUBAT'TA ADLİYEYE BÖYLE GETİRİLMİŞTİ

  SEKİ 19 AĞUSTOS'TA BÖYLE GÖRÜNÜYORDU

  Cezaevine girmeden önce son olarak 24 Şubat 2009'da görüntülenen Deniz Seki, 19 Ağustos'ta yani tam 176 gün sonra tekrar objektif karşısındaydı. İşte Deniz Seki'nin bu süre içinde geçirdiği değişim.

  176 gün sonra Deniz Seki
  24 ŞUBAT 2009: Adliyeye götürüldüğü gün görüntülenen Deniz Seki, bir süre önce aldığı kiloları hala verememişti. Kıyafetini başına taktığı bir kastek ile tamamlayan Seki'nin çenesinin altındaki yağlar uzaktan bile dikkat çekecek kadar fazlaydı. Saçları omuz hizasında olan Seki'nin yüzünde başına ne geleceğini bilemeyen birinin gergin ve endişeli ifadesi vardı. 176 gün sonra çekilen fotoğrafıyla tek benzerlik ise Seki'nin sağ elinin yüzük parmağındaki büyük beyaz taşlı yüzüktü. Seki'nin tırnakları uzun ve cilalıydı.
   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  176 gün sonra Deniz Seki
  19 AĞUSTOS 2009: Seki'nin cezaevinde kaldığı 176 gün içinde aşırı derecede kilo kaybettiği ilk bakışta görülüyor.Cezaevine girerken uzaktan bile dikkat çeken çene altı yağları da tamamen kaybolmuş. Şıklığından ödün vermeyen Seki sade bir giysi tercih etmiş.. Uzattığı saçlarını da cezaevinde kendisi boyamış. Geriye topladığı saçlarını bir bandana ile bağlayan Seki'nin objektiflere gülümsemeye çalışması dikkat çekti. Gözaltları ve yüzü kaybettiği kilolar nedeniyle çöken Seki'nin yüzünde ise sakin ve başına gelenleri artık kabullenmiş bir ifade vardı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı