Gündem Haberleri

  “17 bin şehit olsa da, vatan teslim edilmez”

  Turan KURT/KASTAMONU, (DHA)
  08.10.2008 - 11:56 | Son Güncelleme:

  KASTAMONU Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şaduman Sivrioğlu, Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'ne bağlı Aktütün Karakolu'na yapılan hain saldırıyı kınarken, “17 asker değil, 17 bin asker de şehit olsa, bu vatan, bu bayrak hiçbir şekilde teslim edilmez” dedi.

  Dernek Başkanı Şaduman Sivrioğlu, 17 şehide herkesin üzüldüğünü, herkesin içinin acıdığını belirterek, “Bizim acımız daha fazla, çünkü acımız tazelendi” dedi.

  PKK'lı teröristlerin Aktütün Karakolu'nda 17 askeri şehit etmesinin ardından 17 bin teröristin öldürülmesinin şehitlerden birinin bedeli olmayacağını belirten Sivrioğlu, şöyle konuştu:

  “17 şehidimize 17 bin terörist öldürülse yine kanının bedeli ödenmez. O çocuklar er, erbaş, uzman, astsubay ve subay rütbesine kadar hepsi çok değerli vatan evlatlarıdır. Son şehitlerimizin içinde Kürt kardeşlerimiz de vardı. Onlar da bu vatan ve bayrak için şehit oldu Türkiye Cumhuriyeti devletinin bölünmez bütünlüğü için bugün şehit verdik, yarın da vereceğiz. Çanakkale'de 250 bin şehit verdik onlarla gurur duyuyoruz. Bugünkü şehitlerimizle de gurur duyuyoruz. Türkiye'nin elinde atom bombasından daha güçlü olan ‘Vatan sağolsun' diyen asker ve şehitler olduğunu söyleyen Şaduman Sivrioğlu, “Tüm şehitlerimizin yakınları hep birden vatan sağ olsun diyor. Türkiye’nin elinde atom bombasından daha güçlü olan vatan sağ olsun diyen askerlerimiz var” dedi.
  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı