GeriGündem 16'lık genç kıza iğrenç tuzak
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  55
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

16'lık genç kıza iğrenç tuzak

16'lık genç kıza iğrenç tuzak
refid:7585944 ilişkili resim dosyası

SİVAS’ta çok sayıda ilaç içerek intihara kalkışan 16 yaşındaki Ş.Y., erkek arkadaşı 22 yaşındaki E.K’nın kendisiyle döverek ilişkiye girdiğini ve cinsel içerikli görüntülerle tehdit ettiğini ileri sürdü.

Ş.Y. adlı genç kız çok miktarda hap içerek intihara kalkıştı. Tedavisi yapılan genç kız, polise verdiği ilk ifadede midesi ağrıdığı için ilaç içtiğini söyledi. İfadelerindeki çelişkiler nedeni ile yeniden sorgulanan genç kız bir süredir arkadaşlık yaptığı E.K. adlı gencin kendisini döverek cinsel ilişkiye zorladığını, elinde cinsel içerikli görüntüleri bulunduğunu belirterek kendisini tehdit ettiğini ve bu nedenle intihara kalkıştığını itiraf etti. Şikayet üzerine gözaltına alınan E.K. ise söz konusu görüntüleri Ş.Y’nin bilgisi dahilinde aldığını belirterek zorla cinsel ilişki iddialarını kabul etmediğini söyledi. Sorgusunun ardından adliyeye sevkedilen E.K. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

GARDROBA YERLEŞTİRDİĞİ WEBCAM İLE KAYDETTİ

Yaklaşık 13 aydır birlikte olan Ş.Y. ile E.A.’nın poliste yapılan sorgulamalarında ayrıntılara ulaşıldı. E.A.’nın arkadaşlığının ilerlediği dönemlerde genç kızı ailesi ile tanıştırma bahanesiyle evine devat ettiği ortaya çıktı. E.A’nın eve götürdüğü Ş.Y. ile sevişme görüntülerini yatak orasında bulunan gardrobun içine yerleştirdiği webcam ile bilgisayarına kaydettiği belirlendi.

Genç kızın ayrılmak istemesi üzerine E.A.’nın elinde bu sevişme görüntülerinin olduğunu ve ayrılması halinde görüntüleri dağıtacağını ileri sürerek tehdit ettiği öne sürüldü. Bu olay üzerine Ş.Y.’nin bir kutu antibiyotik içerek intihara kalkıştığı ortaya çıktı. Genç kızın intihar sonrasında olayı ilk olarak annesine anlattığı da belirlendi.Yorumları Göster
Yorumları Gizle