Gündem Haberleri

  "16 yaşında jigololuk yaptım"

  Aslı ARDA YURTSEVEN / hurriyet.com.tr
  04.08.2009 - 13:57 | Son Güncelleme:

  Salih Güney, "Aramızda Kalmasın" programında çok samimi bir itirafta bulundu. Güney, herkesin çok merak ettiği "Gençlik yıllarında jigololuk" konusuna açıklık getirdi.

  SALİH GÜNEY FOTOĞRAFLARI

  Salih Güney programda 16 yaşındayken jigololuk yaptığını kabul etti. Güney, öğrencilik yıllarını yatılı bir okulda geçirdiğini ve hafta sonları zengin, 30-35 yaşlarında Amerikalı bir kadınla birlikte geçirdiğini açıkladı.

  O günlerde birlikte olduğu kadının herşeyi kendisine hediye ettiğini, bu durumun bir süre hoşuna gittiğini ancak yaşadığı bir olayın daha sonra midesini bulandırdığını söyledi.

  4 ay süren ilişkisinin ilk başlarda gençliğin de verdiği heyecanla hoşuna gittiğini söyleyen aktör, daha sonra birlikte olduğu kadının "Git şunu getir" tarzı emir verici cümleler kurmaya başladığını görmesiyle, kolundaki hediye saati duvara fırlatıp bu ilişkiyi sonlandırdığını söyledi.

  Bilmeden bu hataya düştüğünü söyleyen aktör, "Bu işi yapacak kişinin karakterini satması lazım. Yapılacak iş değil. Bunu kabul edecek adam kendisini bir süre sonra kadının arkasında valizlerini taşıyor bulur. Bu da kabul edilebilir bir durum değil. Ben bu hatayı yaptım. Ancak hatamı çabuk anladım." dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı