Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
02 Eylül 2015 Çarşamba 21:58

 ADnet  
Reklam için
Hürriyet Anasayfa > Tüm Gündem Haberleri

Acısız, hızlı kesin ölüm

Paylaş
Benimsayfam'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
İsmail AKTAŞ / İSTANBUL 9 Ekim 2010
Acısız, hızlı kesin ölüm
Bahçelievler'de özel bir hastanenin ameliyathanesinde intihar eden 20 yaşındaki anestezi hemşiresi Nazlı Aksu’nun ailesi ve arkadaşları büyük üzüntü içinde.

NAZLI HEMŞİRENİN FOTOĞRAFLARI

Aksu’nun hastaneden hemşire arkadaşı İlknur Akbaş, “İlacı aşırı dozda enjekte etmiş. Bu ilacın solunumu durdurma özelliği var. Çok fazla aldığından bir dakikada hayatını kaybetmiştir. Acı çektirmeyen, çok hızlı ve kesin bir ölüm yolu. Hiç kurtulma ihtimali bırakmamış” dedi.

‘Çok yorgunum’ demişti

Özel bir hastanede yaklaşık 7 ay önce anestezi hemşiresi olarak işe başlayan Nazlı Aksu, önceki gün 16.00 sıralarında, “Çok yorgunum. Biraz uyuyacağım” diyerek, ameliyathanedeki dinlenme odasına girdi. Kapıyı kilitleyen genç kız, daha önceden hazırladığı aşırı dozdaki kas gevşetici ilacı kolundan enjekte etti. Uzun süre Aksu’dan haber alamayan arkadaşları telefonla ulaşmak istedi. Ancak genç hemşirenin telefona cevap vermemesi üzerine arkadaşları, kilitli olan dinlenme odasının kapısını kırarak içeri girdi. Arkadaşları Aksu’yu kurtarmak için seferber oldu ancak başarılı olunamadı. 

Hürriyet haberlerini Facebook sayfasından da takip edin.
 
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
Diğer Haberler
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH