Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
04 Ekim 2015 Pazar 14:07

 ADnet  
Reklam için
Hürriyet Anasayfa > Tüm Gündem Haberleri

Kılıçdaroğlu'nun 'Başkanlık' konuşması

Paylaş Benimsayfam'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
22 Mayıs 2010
Kılıçdaroğlu'nun 'Başkanlık' konuşması
Kemal Kılıçdaroğlu, kurultayda sonuçların açıklanmasının ardından genel başkan sıfatıyla ilk konuşmasını yaptı. Partililere seslenen Kılıçdaroğlu, üstlendiği görevin bilincinde olduğunu ifade ederken, siyasi çalışmaları tüm yurda yayacaklarını söyledi.

CHP 33. Olağan Genel Kurulunda kullanılan geçerli 1189 oyun tamamını alarak, Genel Başkan seçilen Kemal Kılıçdaroğlu partililere teşekkür konuşması yaptı. Aldığı sorumluluğun bilincinde olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, çalışmalarını bütün Türkiye’ye yayacaklarını söyledi. Kılıçdaroğlu şöyle konuştu:

 

“Çok ağır bir görevi üstlendiğimin farkındayım. Mustafa Kemal’in, İnönü’nün, Bülent Ecevit’in, Deniz Baykal’ın koltuğuna oturacağım. Bu koltuğun sorumluluğunu biliyorum. Bu koltuğa oturanlar halkı için çalıştı, kendi için değil. Bunu yapacağız. Bir önemli konu daha var. Görevimiz asıl şimdi başlıyor. Artık mücadeleyi, ülkenin her tarafına götüreceğiz. Bana düşen sorumluluğun, bir parçası da size düşüyor. Hep beraber mücadeleyi yapmak zorundayız. Beraber yola çıkmak zorundayız. İktidar koşusunun asıl aslanları kaplanları sizlersiniz. Eğer bu mücadeleyi sağlıklı götürürsek, halkla kaynaşırsak, halkın terini kokusunu, bedenimizde, ruhumuzda hissedersek, çözmeyeceğimiz hiçbir anahtar yoktur.

 

GENEL MERKEZ'DE TOPLANTIDA

 

CHP Genel Başkan’ı seçilen Kemal Kılıçdaroğlu, konuşmasının ardından coşku içinde ayrıldığı kurultay salonunda CHP Genel Merkezi’ne geçti. Deniz Baykal’dan boşalan 14. kattaki Genel Başkan Ofisi’ne geçen Kılıçdaroğlu, burada Hakkı Suha Okay ve Önder Sav ile toplantıya girdi.

 

İŞTE  KILIÇDAROĞLU'NUN TEŞEKKÜR KONUŞMASI

 

İŞTE GANDİ KEMAL'İN YAŞAM HİKAYESİ / FOTO ANALİZ

KILIÇDAROĞLU İZDİHAMDAN SALONA GÜÇLÜKLE GİRDİ / WEB TV  

KURULTAY'DAN İLGİNÇ KARELER

İZDİHAMDAN SALONA GİREMEDİ - FOTO GALERİ

KILIÇDAROĞLU'NDAN İLK DEMEÇ / WEB TV

KAHVELERDE KILIÇDAROĞLU İLGİSİ

 
 
 
  
       
 

  

 

 

 


  
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
Diğer Haberler
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH