Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
10 Ekim 2015 Cumartesi 15:32

 ADnet  
Reklam için
Hürriyet Anasayfa > Tüm Gündem Haberleri

Adana'da PTT soygunu

Paylaş Benimsayfam'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Murat KİBRİTOĞLU/ADANA, (DHA) 22 Nisan 2010
Adana'da PTT soygunu
Adana’da bir PTT Şubesi silahlı bir kişi tarafından soyuldu.

Soyguncu PTT çalışanlarını şubedeki odaya kilitledi. PTT çalışanları, şubeye çay servisine gelen çaycı genç tarafından kurtarıldı.


İŞTE KARE KARE SOYGUN ANI

Fatih Mahallesi Mücahitler Caddesi’ndeki PTT Şubesi’ne saat 16.45'de gelen silahlı bir soyguncu, tabancayı biri kadın 2 PTT çalışanına doğrultup, kasadaki parayı vermelerini istedi. Parayı alan soyguncu, PTT çalışanlarını şubedeki küçük odaya kilitledikten sonra kaçtı. PTT çalışanları, şubeye çay servisine gelen çaycı genç tarafından kurtarıldı.

25 yaşlarındaki erkek soyguncunun eşkalini alan polis, soruşturmayı sürdürürken, silahlı soyguncunun postaneden çok fazla miktarda para alamadığı belirtildi. Soyguncunun, para naklinin gerçekleşmesinden sonra PTT Şubesi’ne gelip, soygunu gerçekleştirdiği anlaşıldı.

SOYGUNCUNUN EŞKALİ BELİRLENDİ

Adana'da PTT şubesinde meydana gelen silahlı soygunu gerçekleştiren şüphelinin yüzünün güvenlik kamerası tarafından görüntülendiği ortaya çıktı. Polis ekiplerinin incelediği görüntülerde, şüphelinin başında yeşil şapka bulunuyor. Şubeye girdikten sonra bir süre telefonla görüşen şüpheli, telefon parası yatırmaya gelen kişilerin gitmesini bekliyor. Şubede kimse kalmayınca belindeki tabancayı çıkaran şüpheli, görevliler 43 yaşındaki Hatice Atalay ve 32 yaşındaki İlhan Tatar’a silahı doğrultuyor.

Görevlileri şubenin arka tarafındaki küçük odaya götürüp kilitleyen şüpheli, daha sonra kasadaki parayı alıp kaçıyor. Bir süre sonra görevlilere çay getiren çaycı, imdat çığlıkları üzerine Atalay ve Tatar’ı kurtarıyor. Polis, görüntülerden eşkali belirlenen şüpheliyi bulmak için geniş çaplı soruşturmaya devam ediyor.  Yorum Sayısı 1 / 1     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
Ömer Özel 21/04/2010 - 18:24
sOYGUN YAPMANIN CEZASI VAR MI YOK. HELE SOYGUNDA ÇALINAN PARA V.S ŞEYLER HARCADIM DEDİĞİNDE GERİ ALAMIYORSUN. AKP HÜKÜMETİ GERÇEK SORUNLARI ÇÖZMEK YERİNE ANAYASANIN TEMEL İLKELERİYLE UĞRAŞMAYI MARİFET SAYIYORLAR
Çok İyi %0 İyi %0 Normal %0 Kötü %0 Beğenmedim %0
Bu haberin diğer yorumcuları
YORUM ANALİZ
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Hürriyet veya hurriyet.com.tr sorumlu tutulamaz.
  Yorum Sayısı 1 / 1     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
Diğer Haberler
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH