Gündem Haberleri

  14 yaşında hamile kaldı

  Mustafa DALGACI/KUMRU (Ordu), (DHA)
  10.10.2008 - 15:39 | Son Güncelleme:

  Ordu’nun Kumru İlçesi’nde, hamile kaldığı kendisinden 10 yaş büyük Musa Y. (24) ile birlikte yaşayan 14 yaşındaki K.İ., Musa Y. ve ailesi tarafından dövüldüğünü ileri sürerek jandarmaya sığındı. Polis genç kızın annesi ve babasını gözaltına alırken, Musa Y. ve ailesi ortadan kayboldu.

  İddiaya göre, Ordu’nun Akkuş İlçesi Çayıralan Beldesi’nde oturan K.İ., 6 ay önce tanıştığı Musa Y. ile 3 ay önce kendi rızasıyla ormanlık alanda cinsel ilişkiye girdi. Zaman zaman sevgilisiyle ormanlık alanda buluşan K.İ. hamile kalınca, durumu ailesine anlattı. Bunun üzerine iki aile görüşerek, gençlerin birlikte yaşamasına karar verdi. Genç kız da, sevgilisi Musa Y.’nin ailesinin yanına taşındı. 2 aydır birlikte yaşayan K.İ. bu sabah jandarmaya gidip, sevgilisi ve ailesinin kendisini sürekli dövdükleri iddiasıyla şikayetçi oldu.

  SEVGİLİSİ KAÇTI

  10 haftalık hamile olan K.İ.'nin ifadesi doğrultusunda annesi Ayşe İ. (50) ve babası Asım İ. (52) ‘ırza geçmeye iştirak’ten gözaltına alındı. 14 yaşından küçük kızla kendi rızasıyla cinsel ilişkiye girmek, darp ve cebir suçlarından aranan Musa Y. ile ailesi ise ortadan kayboldu. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı