GeriGündem 13’lük öğrenciyle sevişirken basıldı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

13’lük öğrenciyle sevişirken basıldı

Samsun'da bir öğretmen, 13 yaşındaki kız öğrencisiyle otomobilde sevişirken yakalandı. Evli ve 2 çocuk babası öğretmen tutuklandı.

Bir ilköğretim okulunda Türkçe öğretmeni olan 36 yaşındaki Celal Göksel ile aynı okulun 8'inci sınıf öğrencisi L.D.'nin 3 aydır ilişki içinde oldukları, kızın ailesinin ihbarıyla ortaya çıktı. Aile, okul yönetimi ve polisi arayınca, Mendirek mevkiindeki tenha bir yerde park etmiş olan öğretmen Göksel'in otomobiline baskın yapıldı. Baskında öğretmenle öğrencisi yarı çıplak sevişirken yakalandı. Öğrencisiyle uygunsuz haldeyken karşısında polisleri görünce şoke olan 2 çocuk babası Celal Göksel, ‘‘Biz birbirimizi seviyoruz. Aradaki yaş farkı önemli değil. Ben onunla ileriye dönük düşünüyorum. Evlenmek istiyorum’’ diyerek kendini savunmaya çalıştı.

Sınıfta bırakırım dedi

13 yaşındaki L.D. ise, öğretmeninin kendisini sınıfta bırakmakla tehdit ettiğini söyledi. L.D., ‘‘Beni kandırdı. Sınıfta bırakmakla korkuttu. O yüzden korktum ve onunla birlikte çıktım’’ diye ifade verdi. Gözaltına alınan öğretmen Celal Göksel çıkarıldığı nöbetçi mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle