GeriGündem 1 Mayıs'ta kargo şirketleri açık mı? Bugün kargolar çalışıyor mu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

1 Mayıs'ta kargo şirketleri açık mı? Bugün kargolar çalışıyor mu?

1 Mayıs'ta kargo şirketleri açık mı? Bugün kargolar çalışıyor mu?

1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü (bugün), dünyada olduğu gibi ülkemizde de düzenlenen programlar çerçevesinde kutlanacak. 1 Mayıs, birçok ülkede resmi tatil olarak kabul edilirken, bazı vatandaşlar ülkemizde 1 Mayıs tatil mi sorusuna yanıt arıyor. Özellikle eşya, paket, evrak gönderimi yapacak kişiler, 1 Mayıs'ta kargoların çalışıp çalışmadığını araştırmaya başladı. Peki, 1 Mayıs'ta kargo şirketleri açık mı?Bugün kargolar çalışıyor mu? İşte, merak edilenler.

Kargolar bugün çalışıyor mu sorusu, gönderi yapacak ya da kendilerine gelecek olan paketlerin teslimat durumunu merak eden birçok vatandaşın gündeminde yer alıyor. 1 Mayıs Çarşamba günü kargolar açık mı sorusuna cevap arayan vatandaşlar, buradan alacakları cevaba göre harekete geçecek. Peki, bugün kargolar çalışıyor mu? İşte, merakla araştırılan o konu hakkında kargolardan alınan resmi bilgiler

1 Mayıs'ta kargolar çalışıyor mu sorusu, paket gönderecek ya da teslim alacak olan birçok vatandaşın gündeminde yer alıyor. Peki, bugün kargolar açık mı olacak? İşte, vatandaşların araştırdığı o konu hakkında kargolardan aldığımız bilgiler

BUGÜN KARGOLAR AÇIK MI?

Kargo şirketlerinin çalışma saatleri, diğer kurumlara göre farklılık göstermektedir. Dolayısıyla, her kargo firmasının kendi işletme durumuna göre çalışma gün ve saatleri değişiklik gösterebilir. İşte, kargolardan alınan o bilgiler;

Yurtiçi Kargo açıklaması: 1 Mayıs Çarşamba günü birimler kapalı olacaktır.

Aras Kargo açıklaması: 1 Mayıs Çarşamba günü resmi tatil olması dolayısıyla hizmet verilmemektedir. Tüm şubeler kapalı olacaktır.

MNG Kargo açıklaması: MNG Kargo: 1 Mayıs Çarşamba günü MNG kargo da resmi tatil nedeniyle kapalı olacak.

Sürat Kargo: Resmi tatil olması dolayısıyla 1 Mayıs Çarşamba günü şubeler hizmet vermeyecek. Edindiğimiz bilgilere göre dağıtım ve teslimat yapılmayacak.

TNT Kargo: 1 Mayıs'ın resmi tatil olması dolayısıyla Cumartesi saatleri ile hizmet verilecek. TNT'nin Cumartesi günleri çalışma saatleri 08:00 – 18:00 arasıdır. 

UPS Kargo: Genellikle çalışma saatleri hafta içi saat 07:30 – 18:00 arası ve Cumartesi günleri saat 07:30 – 17:00 arasıdır. Çalışma saatleri için 444 00 66 telefon numaralı UPS Kargo müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

PTT Kargo: 1 Mayıs Çarşamba günü resmi tatil olması dolayısıyla şubelere gönderi teslimatı işlemleri gerçekleşirken, dağıtım ve teslimat yapılamayacak.

DHL Kargo: Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bugün hizmet vermeyecek.

İnter Global Kargo: Genellikle çalışma saatleri hafta içi saat 09:00 – 17:00 arasıdır. Çalışma saatleri için 444 0 392 telefon numaralı İnter Global Kargo müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle