GeriGündem 1 Aralık heyecanı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

1 Aralık heyecanı

1 Aralık heyecanı
refid:7728845 ilişkili resim dosyası

<1>Foto <1>galeri Ülkemizi 1 Aralık'ta Çin'de "Miss World"de temsil etme hakkı kazanan Selen Soyder, heyecan içinde bekliyor.

Selen Soyder fotoğrafları için tıklayın

"Miss Turkey 2007"de birinci olan ve ülkemizi 1 Aralık'ta Çin'de yapılacak "Miss World"de temsil etme hakkı kazanan Selen Soyder, "Yarışma gününü iple çekiyorum" diyor.
Kampta keyfi yerinde
Çin'in Sanya Adası'nda yapılacak "Miss World" yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek olan Selen Soyder, 22 gündür kampta... Kamp sürecinin keyifli geçtiğini, diğer finalistlerle arasının çok iyi olduğunu söyleyen Soyder, bunu kanıtlamak istercesine yarışmacı arkadaşlarıyla çektirdiği fotoğrafları facebook sitesindeki sayfasına koydu.
10 Kasım buruk geçti
121 ülkenin katıldığı "Miss World"ün final gecesinde Cengiz Abazoğlu imzalı iki ayrı kıyafet giyecek olan Soyder, Çin'de mutlu olduğunu söyledi. Bu kampın yaşama bakışını değiştirdiğini, diğer ülke güzelleriyle fikir alışverişinde bulunduğunu söyleyen Soyder, "Amacım iyi bir netice almak ama en önemlisi ülkemizin çağdaş yüzünü göstermek" dedi.

1 Aralık heyecanı


Diğer kızlarla arasının çok iyi olduğunu söyleyen Selen Soyder, Venezüella güzeli Claudia Paola Surez Fernandez'le Çin Seddi önünde poz verdi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle