Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Günde 75 dolar verdiler

  Hürriyet Planet
  18 Eylül 2012 - 00:00Son Güncelleme : 18 Eylül 2012 - 00:56

  Dünyayı ayağa kaldıran “Müslümanların Masumiyeti” (Innocence of Muslims) filminin oyuncularından Anna Gurji, günde 75 dolar karşılığında bu filmde oynadığını açıkladı.

  Son derece amatör bir yapım olmasına karşın görece büyük bir bütçeyle çekildiği iddia edilen olay film hakkında ortaya çıkan yeni bulgular, bunun doğru olmadığını gösteriyor.

  Filmde “Hilary” karakterini canlandırdığını sanıp bilmeden Hazreti Muhammed’in eşini oynadığını söyleyen Gürcistan asıllı aktris Gurji, bu rol için kendisine çok az para verildiğini ifade etti.

  Daily Mail gazetesine konuşan 21 yaşındaki oyuncu, “Bana günde 75 dolar veriyorlardı. ‘George’ karakteriyle çekilen tüm sahnelerim yeşil ekran önündeydi. Sonradan değiştirileceğini bilemezdim” dedi.

  Yaşananlar nedeniyle zor günler geçirdiğini belirten Gurji, “Katolik olduğum için insanlar Müslümanlara karşı olduğumu sanabilir. Geceleri uyuyabilmek için hap kullanıyorum. İhanete uğramış gibi hissediyorum. İnsanlar bu iğrenç filmi ve filmde beni görüyorlar” diye konuştu.

  Oynadığı rol nedeniyle sayısız tehdit mesajları aldığını söyleyen Gurji, "Yıkılmış durumdayım. İntikam için saldırıya uğramaktan korkuyorum ama yine de saklanmayacağım. Çünkü saklayacak bir şeyim yok" dedi.

  ANNA GURJI / FOTO GALERİ

  Filmin yapımcısı Nakoula Basseley Nakoula, daha önce Sam Bacile adıyla yaptığı açıklamalarda kendisini bir “İsrailli Yahudi” olarak tanıtarak, filme harcadığı 5 milyon doların varlıklı Yahudi arkadaşlarından geldiğini iddia etmişti.

  Daha sonra ise filmin 50-60 bin dolar gibi bir bütçeyle 12 günde çekildiği öne sürülmüştü.

  Günde 75 dolar verdiler
  Gurji, sette filmin yapımcısı Nakoula Basseley Nakoula ile birlikte

  Günde 75 dolar verdiler İŞTE O FİLMİ YAPAN VE YAYAN PROVOKASYON ÇETESİ

  Günde 75 dolar verdiler ABD İÇİN Mİ ÇALIŞIYOR?

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı