Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Günay'dan gizemli tweet

  Umut ERDEM/ANKARA
  02 Eylül 2013 - 12:58Son Güncelleme : 02 Eylül 2013 - 13:50

  Kültür ve Turizm eski Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay’ın, '2 Eylül, hayatımın en özel günlerinden biri’ diye attığı tweet merak uyandırdı. Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, bu özel günün Günay’ın doğum günü olduğunu düşündü ve kutlama tweet’i attı.

  Gezi Parkı eylemleri sürecinde attığı tweet’lerle dikkat çeken Kültür ve Turizm eski Bakanı AK Parti İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, en son Eskişehir’de bu süreçte dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz’ı öldürenlerin hak ettikleri cezayı almalarına yönelik mesajlar paylaşmıştı. Politik içerikli her tweet’i ile gündeme oturan Günay bu kez, ’2 Eylül! Hayatımın en özel günlerinden biri. Bütün içtenliğimle, herkes için mutlu bir dönemin başlangıcı olmasını dilerim’ diye yazdı. Günay’ın bu gizemli tweet’i merak uyandırdı. Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, doğum günü olduğunu düşünerek kutlama tweet’i attı.

  Ertuğrul Günay, "Aile için bir konu. Aile bireyleri için çok özel bir gün. Bizim için özel bir sevinç günü. Doğum günü mesajları alıyorum, evlilik yıldönümü olduğunu düşünenler kutluyor, ancak bunlar değil" dedi.

  GÜNAY: ÇOCUĞUMUN DOĞUM GÜNÜYDÜ

  Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay’ın merak uyandıran “2 Eylül, hayatımın en özel günlerinden biri” diye attığı tweet’in esrarı çözüldü. Bakan Günay, “Çocuklardan birinin doğumgünüydü” dedi.
  Günay, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın da bu özel günün kendisinin doğum günü olduğunu düşündüğü ve kutlama tweet’i attığı attığı mesajı ile ilgili olarak Hürriyet’e şunları söyledi:

  MUTLULUĞU PAYLAŞMAK İSTEDİM


  “Güzel birşey olmasın mı insanların hayatında. Aile içi birşey, çocuklardan birinin doğumgünüydü. Dün de 1 Eylül barış günüydü. Bu ara herkesin iyiliğe, güzelliğe ihtiyacı var. Herkes için iyiliğe vesile olsun dedim. Tamamen aile içi güzel bir gündü. Haftabaşı olduğu icin de içimdeki mutluluğu herkesle paylaşmak istedim. Ortam zaten iyi şeyler dilemeyi gerektiren bir ortam. Hepimizin iyi duygulara, beklentilere, barışa, dostluğa kardeşliğe ihtiyacı olan bir ortam. İçimdeki o duyguyu paylaşmak istedim.”

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı