Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Günay'dan Aşlık'ın iddialarına cevap

  Banu Şen/ İzmir
  10.06.2013 - 17:58 | Son Güncelleme: 10.06.2013 - 18:22

  İzmir milletvekili ve eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Ali Aşlık’a yanıt verdi. Günay, “Eğer bu açıklamayı Ali Aşlık yaptıysa çok üzüldüm. Tamamen uydurma” dedi.

  İzmir ziyareti sırasında partinin kurucu üyelerinden gelen talep üzerine  bir partiliye ait kafeteryanın açık bölümünde çay içtiklerini kaydeden Günay yaşananları şu sözlerle anlattı: “Sayın Ali Aşlık da geldi. Partinin İzmir’deki durumu ile ilgili değerlendirmeler yapıldı. Partinin kökeninden gelen arkadaşlar öneri ve kaygılarını iletmek istemişti.  Toplantı başlarken pozitif çerçevede, partiye katkı koyacak görüşler olmasını söyledim. O yüzden de daha sonra olabilecek spekülasyonları önlemek için görüşmeleri kayda aldım. Hatta Aşlık toplantının sonuna kadar kaldı ve yeni evli olduğu konusunda espriler yapıp biraz daha erken çıkmak konusunda şaka yaptı. Kesinlikle Sayın Genel Başkanı rencide edecek sözler sarf edilmedi. Ben de toplantı başında görüşlerin pozitif çerçevede sunulmasını söylemiştim. Haberin kaynağı kimse son derece üzücü bir yalan uydurmuş.”

  Günay, Karşıyaka ve Çiğli ilçelerini dolaştığını ve ilgiyle karşılandığının, olumlu tepkiler aldığının altını da çizerek, “Karşıyaka ve Çiğli ilçelerini dolaştım. Gördüğüm ilgi sanıyorum birilerini kızdırdı. Ama ben bu hesaplarda değilim. Sanırım hangi hesaplar içinde olduğunu bilmediğim birileri bir yalan gayreti içine düşmüş. Ali bey bizzat söylediyse çok üzülürüm. Sandalye çarpmak gibi şeyler kesinlikle olmadı” dedi.

  Günaydan Aşlıkın iddialarına cevap BAŞBAKAN'A KASIMPAŞALI DENİNCE SANDALYEYİ YERE ÇARPTI

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı