ERZİNCAN HABERLERİ

Gün’den Yeni Eğitim Öğretim Yılı Kutlama Mesajı

IHA
28.09.2015 - 18:11Son Güncelleme :

ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AZİZ GÜN KUTLAMA MESAJI YAYIMLADI

IHA

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün’ün yeni eğitim-öğretim yılı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Gün yayınlamış olduğu mesajında şunları dile getirdi; mesajında; ”28 Eylül 2015 tarihinde il genelinde yaklaşık 40.000 öğrenci ve yaklaşık 3.000 öğretmenimizle birlikte 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılına başlayacak olmanın gururunu, sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, öğretmenlerimize, eğitim çalışanlarına ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.
Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak; bir ülke için yapılacak en önemli yatırımın insana, özellikle de çocuklara ve gençlere yapılan yatırım olduğunun bilinciyle temel eğitimden orta öğretime, mesleki eğitimden yaygın eğitime kadar çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları için tüm imkânlarımızı seferber etmiş bulunmaktayız.
Değerli Veliler, Bize emanet ettiğiniz çocuklarınızın sizler için çok değerli olduğunu ve onlar için çok büyük fedakârlık yaptığınızı biliyoruz. Evlatlarınıza, asil bir milletin ferdi olarak gurur duymayı; aziz vatanımızı yüceltmeyi; büyük düşünmeyi öğretmek için çalıştığımızı biliniz.
Kıymetli Meslektaşlarım, Sizler, öğretmenlik gibi onurlu bir mesleğin temsilcileri olarak çocuklarımızı ve gençlerimizi ilgi ve kabiliyetlerine göre yetiştirerek onların üreten, düşünen, sorgulayan bireyler olarak hayata atılmaları için büyük bir görev üstlenmiş durumdasınız. Erzincan’ımızı eğitim-öğretim faaliyetlerinde üst sıralara taşıma gayretlerimize bu yıl da gereken desteği sağlayacağınıza olan inancım sonsuzdur. Yapacağınız fedakârlıklar için şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle İlköğretim Haftası ve 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının ülkemiz ve Erzincan’ımız için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor; tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize başarı dolu bir eğitim-öğretim yılı diliyorum.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzincan haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzincan ilinden Gün’den Yeni Eğitim Öğretim Yılı Kutlama Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Eylül 2015 tarihinde saat 18 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gün’den Yeni Eğitim Öğretim Yılı Kutlama Mesajı haberi güncellenecektir.

ERZİNCAN NAMAZ VAKİTLERİ
24 Kasım 2017, Cuma
 • İmsak
  05:25
 • Guneş
  07:09
 • Öğle
  12:20
 • İkindi
  14:52
 • Akşam
  17:09
 • Yatsı
  18:41
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı