DÜZCE HABERLERİ

Gümüştaş Beton’dan Deprem Beton İlişkileri Eğitimi

IHA
20.10.2015 - 09:53Son Güncelleme :

Düzce'de Gümüştaş Beton tarafından inşaat usta ve müteahitlerine deprem ve beton ilişkisi eğitimi verildi.

IHA

Daha önce 2 büyük deprem yaşayan Düzce’de deprem ile yapı ilişkisi sektör ustalarına Gümüştaş Beton tarafından anlatıldı. Betona dair Ürün ve hizmet kalitesi bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıya, beton kalfaları ve firmanın müşterileri katıldı. Toplantıda deprem kuşağındaki Düzce’de güvenli yapıların nasıl olması gerektiği masaya yatırıldı.
Deprem kuşağının tam ortasında yer alan Düzce’de sadece kar amaçlı ticari faaliyetten ziyade Düzce’ye değer katıp, sektörün öncü kuruluşu misyonu ile tüm paydaşlarına değer katabilme amacında olan Gümüştaş Beton tarafından düzenlenen toplantıda, müteahhit ve kalfalara beton ve deprem ilişkisi konusunda eğitim verildi.
Gümüştaş Beton yöneticisi Murat Karakaş eğitim hakkında verdiği bilgide, “ Paydaşlarımız olan müteahhit ve kalfalara, beton ve deprem ilişkisi üzerinden hareketle betona dair bilgiler paylaşmayı sosyal sorumluluk olarak kabul ediyoruz..İnşaat teknolojisinin ve yapı güvenliğinin en önemli unsuru olan betona dair, bileşenler, betonda aranan özellikler, hazır betonun sınıf ve özellikleri, teslim alınması ve dökülmesi, numune alma ve saklama koşullarının nasıl olması gerektiği gibi konular üzerine faydalı olduğunu düşündüğümüz, karşılıklı soru cevap şeklinde zaman akışını unuttuğumuz bir eğitim oldu. Her yıl düzenlemeyi planladığımız bu etkinliğe katılım artarak devam etmesi, güvenilir yapılara imzamızı atabilmek en içten dileğimizdir” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Gümüştaş Beton’dan Deprem Beton İlişkileri Eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Ekim 2015 tarihinde saat 09 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gümüştaş Beton’dan Deprem Beton İlişkileri Eğitimi haberi güncellenecektir.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
23 Kasım 2017, Perşembe
 • İmsak
  05:59
 • Guneş
  07:44
 • Öğle
  12:53
 • İkindi
  15:23
 • Akşam
  17:40
 • Yatsı
  19:14
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı