GÜMÜŞHANE HABERLERİ

Gümüşhane İl Özel İdaresi’nin 2015 İş Sezonu Yatırımları Değerlendirildi

IHA
07.10.2015 - 14:51Son Güncelleme :

GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ’NİN 2015 YILI İŞ SEZONU BOYUNCA YAPTIĞI YATIRIM VE ÇALIŞMALARLA İLGİLİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

IHA

Gümüşhane İl Özel İdaresi’nin 2015 yılı iş sezonu boyunca yaptığı yatırım ve çalışmalarla ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı.
Valilik Toplantı Salonunda Vali Yücel Yavuz başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcısı İsmail Özkan, Kelkit Kaymakamı Naif Yavuz, Şiran Kaymakamı Murat Özdemir, Köse Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı, Kürtün Kaymakamı Mehmet Durgut, Torul Kaymakamı Hakan Kafkas, İl Genel Meclisi Başkanı Şerif Bayraktar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Selahattin Kocaman ve Mali Hizmetler Müdürü Abdulvahip Uçar katıldı.
Özel İdare Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan’ın çalışmalarla ilgili yaptığı sunum ve bilgilendirmenin ardından bir değerlendirme yapan Vali Yavuz, köylerde, hem KÖYDES aracılığıyla, hem de İl Özel İdaresi aracılığıyla güzel hizmetlerin yapıldığını belirterek, kış mevsiminin yaklaşması nedeniyle yarım kalan tüm işlerin tamamlanması talimatını verdi.
Özel İdare makine parkının yetersiz kalması halinde, araç kiralama yöntemiyle işlerin biran önce bitirilmesini isteyen Vali Yavuz, “Kış gelmeden yarım kalan işlerimizi tamamlayalım. Vatandaşımızın ayağı çamura, aracı kasise düşmeyecek. En pratik çözüm neyse o uygulanacak ve kışa vatandaşımızın gönlünü alarak gireceğiz.” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gümüşhane haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gümüşhane ilinden Gümüşhane İl Özel İdaresi’nin 2015 İş Sezonu Yatırımları Değerlendirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Ekim 2015 tarihinde saat 14 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gümüşhane İl Özel İdaresi’nin 2015 İş Sezonu Yatırımları Değerlendirildi haberi güncellenecektir.

GÜMÜŞHANE İLÇELERİ

GÜMÜŞHANE NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  05:43
 • Guneş
  07:31
 • Öğle
  12:28
 • İkindi
  14:50
 • Akşam
  17:04
 • Yatsı
  18:40
Sayfa Başı