GÜMÜŞHANE HABERLERİ

Gümüşhane’de San Sokak Yenileniyor

IHA
27.10.2015 - 11:46Son Güncelleme :

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ, KARŞIYAKA MAHALLESİ SAN SOKAK'TA KALDIRIM VE PEYZAJ DÜZENLEME ÇALIŞMASI BAŞLATTI.

IHA

Gümüşhane Belediyesi, Karşıyaka Mahallesi San Sokak’ta kaldırım ve peyzaj düzenleme çalışması başlattı.
Belediye Başkanı Ercan Çimen, San Sokak’ta yol genişletme ve kaldırım çalışması başlattıklarını kaydederek, sokağı daha güzel bir görünüme kavuşturacaklarını belirtti.
Başkan Çimen, mahallelerde topyekun bir çalışma başlattıklarını ifade ederek, "Her mahallemizde farklı çalışmalarımız var. Karşıkaya Mahallemizde üst geçit çalışmalarımız kapsamında San Sokak’ta da çalışma başlattık. Burası önemli bir arter. Karşıyaka Mahallemizde önemli derecede bir nüfusumuz var. Burada yaşayan vatandaşlarımızın karşıdan karşıya geçmesini kontrol altına alıyoruz” dedi.
San Sokağı yenilediklerini kaydeden Başkan Çimen, "Buradaki çalışmalarımız çerçevesinde San Sokağımızı tamamen yeniliyoruz. Sokağımızda 100 metrekarelik bir yeri kamulaştırdık ve burada duvar çalışması başlattık. Mahallelerimizde çok basit düzenlemelerle tüm vatandaşlarımıza hitap edecek çalışmalara imza atıyoruz. Meclisimizden aldığımız kamulaştırma kararı sonrası hemen çalışma başlattık ve kötü görüntüye neden olan alanı tamamen yeniledik" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gümüşhane haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gümüşhane ilinden Gümüşhane’de San Sokak Yenileniyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 11 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gümüşhane’de San Sokak Yenileniyor haberi güncellenecektir.

GÜMÜŞHANE İLÇELERİ

Sayfa Başı