GÜMÜŞHANE HABERLERİ

Gümüşhane Belediyesi’nden İhaleler

IHA
11.09.2015 - 09:48Son Güncelleme :

GÜMÜŞHANE BELEDİYE BAŞKANI ERCAN ÇİMEN MALZEME DEPOSU, MUHTAR VE MEZARLIK MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET BİNASI İLE SÜLEYMANİYE MAHALLESİ'NDEKİ ZEKİ KADİRBEYOĞLU KONAĞI BAHÇESİ DÜZENLEME İŞLERİNİN İHALELERİNİN EYLÜL AYI İÇERİSİNDE YAPILACAĞINI SÖYLEDİ.

IHA

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen malzeme deposu, muhtar ve mezarlık müdürlüğü hizmet binası ile Süleymaniye Mahallesi’ndeki Zeki Kadirbeyoğlu Konağı bahçesi düzenleme işlerinin ihalelerinin Eylül ayı içerisinde yapılacağını söyledi.
Belediye olarak planladıkları işlerin ihalelerini tek tek gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Çimen, ’Örnek Mahalle’ projesi kapsamında Hasanbey ve Yeni Mahalle’de yapılacak olan muhtar evlerinin ihalesinin gerçekleştirileceğini belirterek, "Şehrimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Bu ay içerisinde gerçekleştireceğimiz 3 ayrı ihale ile 5 tesisin yapım işine başlayacağız. Örnek Mahalle projemiz kapsamında Hasanbey ve Yeni Mahallemizde yapacak olduğumuz muhtar ve taziye evleri ile yine Yeni Mahalle’de oluşturduğumuz mezarlık alanına bir mezarlık müdürlüğü ofisinin yapımı için ihaleye çıktık. Bu ihalemiz ile Hasanbey Mahallemizde yaklaşık 300 metrekarelik alana içerisinde muhtar ofisi, taziye evi ve sosyal alanların bulunduğu bina yapacağız. Yeni Mahallemizde ise, bin metrekarelik alanda bu tesisimizi yapacağız. Emirler Mezarlığı’nın hemen üst kısmında yapımına başladığımız yeni mezarlık alanının içerisinde yaklaşık 360 metrekarelik bir mezarlık müdürlüğü ofisi yapacağız. Bu bina içerisinde de sosyal alanlar olacak" dedi.
ZEKİ KADİRBEYOĞLU KONAĞI’NIN BAHÇESİ DÜZENLENECEK
Süleymaniye Mahallesi’nde daha önce restorasyonu tamamlanan Zeki Kadirbeyoğlu Konağı bahçesinin peyzaj düzenlemelerine başlanacağını belirten Başkan Çimen, "Yine bu ihaleler kapsamında ayrıca Süleymaniye Mahallemizde bulunan Zeki Kadirbeyoğlu Konağı bahçesinin çevre düzenlemesi yapılacak. Bahçe konak ile tamamen bir bütünlük sağlayacak ve daha güzel bir görünüme kavuşmuş olacak. Buradaki Paşa Hamamı da yıkılarak yeniden yapılacak. Bir diğer ihale ile Belediyemize 810 metrekarelik bir kapalı malzeme deposu kazandıracağız" diye konuştu.
Söz konusu ihaleler şu tarihlerde yapılacak: Malzeme deposu ihalesi 11 Eylül 2015 saat 14.00. Süleymaniye Mahallesi Paşa Hamamı restorasyonu ve çevre düzenlemesi 18 Eylül 2015 saat 14.00. Muhtar evleri ve mezarlık müdürlüğü binası 21 Eylül 2015 saat 14.00.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gümüşhane haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gümüşhane ilinden Gümüşhane Belediyesi’nden İhaleler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Eylül 2015 tarihinde saat 09 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gümüşhane Belediyesi’nden İhaleler haberi güncellenecektir.

GÜMÜŞHANE İLÇELERİ
GÜMÜŞHANE NAMAZ VAKİTLERİ
23 Kasım 2017, Perşembe
 • İmsak
  05:25
 • Guneş
  07:10
 • Öğle
  12:20
 • İkindi
  14:51
 • Akşam
  17:08
 • Yatsı
  18:41
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı