GÜMÜŞHANE HABERLERİ

Gümüşhane Belediyesi’nden Fen Lisesi'ne merdiven

DHA
31.03.2016 - 17:55Son Güncelleme :

Gümüşhane Belediyesi’nden Fen Lisesi'ne merdiven

DHA

GÜMÜŞHANE (DHA) - Gümüşhane Belediyesi, Bağlarbaşı Mahallesi'nde bulunan Türk Telekom Fen Lisesi'ne ulaşım için merdiven yaptırıyor.

Merdiven yapımı çalışmalarını İşletme Müdürü Vedat Taşdemir ve Okul Müdürü Mehmet Akif Odabaş ile birlikte inceleyen Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, yapımı devam eden merdivenin tamamlanmasıyla öğrencilerin okula ulaşımının çok daha kolaylaşacağına işaret etti. Çimen, "Okulu ana yola göre yüksekte kaldığı için öğrencilerin ulaşması zor oluyordu. Ya uzak yolu dolaşmak, ya da dik araziyi tırmanmak zorunda kalıyorlardı. Bir çözüm üretmek ve merdiven oluşturarak öğrencilerin okula ulaşmasını kolaylaştırmak istedik. Neredeyse çalışmanın sonuna geldik" dedi.

FOTOĞRAFLI
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gümüşhane haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gümüşhane ilinden Gümüşhane Belediyesi’nden Fen Lisesi'ne merdiven hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 17 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gümüşhane Belediyesi’nden Fen Lisesi'ne merdiven haberi güncellenecektir.

GÜMÜŞHANE İLÇELERİ

Sayfa Başı