Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gümüşdağ ve Şener Olimpiyat'ta

İstanbul 17. Ağır Ceza Mahkemesi seyir yasaklarını kaldırınca Futbol Federasyonu Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Trabzonspor maçını tribünden izledi...

Gökhan HEBEPÇİ İstanbul-DHA
SON GÜNCELLEME

"Futbolda şike" iddiasına ilişkin davada yapılan itirazları üst mahkeme olarak inceleyen İstanbul 17. Ağır Ceza Mahkemesi, Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar hakkındaki seyir yasağının da kaldırılmasını kararlaştırmıştı. Gümüşdağ, Şener ve Şakar uzun bir aradan sonra protokol tribünde yer almak üzere Olimpiyat Stadı'na geldiler.

Gümüşdağ konu ile açıklama yapmazken, Şener; "Olimpiyat Stadı uzak bir yerde, geç kaldım. İnşallah maçı kazanırız" demekle yetindi.

TARAFTARLARIN AÇIKLAMALARI

Bordo-Mavili taraftarlar ise maç öncesinde yaptıkları açıklamalarda; "Adalet yerini bulacak, şampiyon biziz" dediler.

58. maddenin değişmemesi gerektiğini savunan taraftarlar; "Federasyon gerekeni yapamadı. Tutarlı bir tavır sergileyemedi. Kararlı olsalar aslında Fenerbahçe için de iyi olurdu. Fenerbahçe de zor dumuda. Bizce şampiyon biziz. Adalet yerini bulacak. 58. madde ise değiştirilmemeli" şeklinde konuştular.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler