SAMSUN HABERLERİ

Gümrük kapılarında oy verme işlemleri başladı

DHA
27.03.2017 - 15:09Son Güncelleme :
DHA

Hakan ÇELİKBAŞ/ SAMSUN, (DHA)- SAMSUN'da Anayasa Değişikliğine ilişkin yapılacak referandum için oy kullanma işlemi bugün gümrük kapılarında başladı. Samsun Çarşamba Havalimanı'nda dış hatlar giriş ve çıkış kapılarına Yüksek Seçim Kurulu tarafından konulan sandıkta oy kullanılabiliyor.
Anayasa değişikliğine ilişkin 16 Nisan'da yapılacak referadumla ilgili gümrük kapılarında oy kullanma işlemi bugün saat 08.00 itibariyle başladı. Samsun Çarşamba Havalimanı'ndaki dış hatlar giriş ve çıkış kapılarına Yüksek Sseçim Kurulu tarafından konulan sandıkta yurt dışına çıkan veya yurt dışından gelen Türk vatandaşları oylarını kullanmaya başladı. Her sandık başında 5 görevli bulunuyor. Sandıklar 16 Nisan tarihine kadar oy kullanma işlemleri için hazır bulunacak. Oy verme işleminin saat 17.00'ye kadar devam edeceği bildirildi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Gümrük kapılarında oy verme işlemleri başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 15 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gümrük kapılarında oy verme işlemleri başladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı