Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Gülümseyen anlar'ı ölümsüzleştirin

  Hürriyet Haber
  31.10.2008 - 15:45 | Son Güncelleme:

  Türkiye’nin ilk özel ağız ve diş sağlığı hastanesi Dentistanbul, İFSAK işbirliğiyle Gülümseyen Anlar – Dentistanbul 1. Fotoğraf Yarışması düzenliyor. Son başvuru tarihi 19 Aralık olarak belirlenen yarışmada birincilik ödülü 3 Bin YTL. İkinciye 2 bin, üçüncüye de Bin YTL para ödülü verilecek.

  Yarışmanın seçici kurulu, İsa Çelik (AFİAP, Fotoğraf Sanatçısı), Prof. Dr. Sabit Kalfagil (Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Üyesi), Bülent Kiymir (Dentistanbul Genel Müdürü), Barış Şimşek (İFSAK Yönetim Kurulu Başkanı), Aclan Uraz (AFİAP, Fotoğraf Sanatçısı), İbrahim Zaman'dan (Fotoğraf Sanatçısı) oluşuyor.

  Gülümseyen Anlar Dentistanbul 1. Fotoğraf Yarışması’nın 1.’lik Ödülü 3000 YTL, 2.’lik Ödülü 2000 YTL, 3.’lük Ödülü 1000 YTL olarak açıklandı. Ayrıca ödüle değer görülen üç fotoğrafın da 750’şer YTL’lik Mansiyon Ödülü kazanacağı belirtildi.

  Amatör ve Profesyonel tüm fotoğraf sanatçılarına açık olan Gülümseyen Anlar-Dentistanbul 1. Fotoğraf Yarışması’na katılmak isteyenler www.dentistanbul.com.tr ve www.ifsak.com.tr web adreslerinden veya 0.212. 310 56 12 numaralı telefondan Gül Kestane’yi arayarak detaylı bilgi alabilirler.

   

   

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı