ZONGULDAK HABERLERİ

Gülüç ve Ataşehir kardeş belediye oldu

AA / Mustafa Kemal Bektaş
25.02.2016 - 09:27Son Güncelleme :
AA / Mustafa Kemal Bektaş

ZONGULDAK (AA) - Gülüç Belediye Başkanı Mustafa Gökhan Demirtaş, İstanbul'un Ataşehir Belediyesi ile kardeş belediye olduklarını bildirdi.

Demirtaş, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ataşehir'in belediye başkan yardımcılarını beldelerinde misafir ettiklerini belirterek, "Kurduğumuz ikili ilişkiler olumlu sonuçlar vermeye başladı" dedi.

Gülüç'e vizyon kazandırma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini, bu doğrultuda çeşitli projeler sürdürdüklerini vurgulayan Demirtaş, şunları söyledi:

"Ataşehir Belediye Başkanımız başta olmak üzere başkan yardımcılarımıza da bizlere gösterdikleri hassasiyetten ötürü teşekkür ediyoruz. Gülüç Belediyesi ile Ataşehir Belediyesi'nin kardeş belediye olması bizler için büyük bir mutluluktur. Metropol şehirler ile temas kurmamız bizler için son derece önemli bir gelişmedir. Önümüzdeki günlerde Ataşehir'e gideceğiz ve detaylı açıklamaları yapacağız."

Demirtaş, Ataşehir Belediye Başkan yardımcıları Kalender Özdemir ve Abdullah Der, meclis üyesi Kenan Demir, CHP Ataşehir İlçe Başkan Yardımcısı Ertuğrul Baysal ile Ataşehir Çankırılılar Dernek Başkanı Mevlüt Yurttaş'a beldede yapılan çalışmaları anlattıklarını sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Gülüç ve Ataşehir kardeş belediye oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 09 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gülüç ve Ataşehir kardeş belediye oldu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı