İZMİR HABERLERİ

Gülsin Onay, İZİKAD onur üyesi

DHA
30.03.2016 - 09:09Son Güncelleme :
DHA

İZMİR İş Kadınları Derneği'nin (İZİKAD) Hilton İzmir Oteli'nde düzenlediği yemekli toplantının konuğu ünlü Piyanist Gülsin Onay, derneğin onur üyesi oldu.

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken İzmir İş Kadınları Derneği, 2016 yılı faaliyet programı kapsamında yeni Başkanı Huriye Serter ve yönetim kurulunun ev sahipliğinde bir etkinlik düzenledi. Etkinliğe katılan Onay, Türkiye'nin aydınlık kenti İzmir'in aydın kadınlarıyla buluşmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Mini söyleşide sanat ve iş yaşamı ile ilgili aştığı zorlu yollardan bahseden Onay, kadınların hayatın her alanında var olması gerektiğini vurguladı. Söyleşinin ardından piyano başına geçen Onay, bir saati bulan bir resital sundu. Dinletinin ardından İZİKAD'ın çiçeği burnunda başkanı Huriye Serter, ünlü piyanist Gülsin Onay'a onur üyeliği rozetini taktı, günün anısına plaket ve çiçek verdi.

Mehmet KURT / İZMİR, (DHA)

01) Zühal Düyen, Nuriye Çınarlı

02) Zübeyde Nacar, Müjgan Dastori Anlatır

03) Sertaç Bilir, Aylan Alkan

04) Serap, Bartu Özöktem

05) Mürvet Kocaaslan, Sezen Gündüz Külahlı

06) Makbule Apaydın, Kubilay Elagöz

07) İpek Ergür, Hülya Sevtekin

08) Gizem Halil, Nesrin Halil

09-10-11) Huriye Serter, Gülsin Onay

12-13-14) Gülsin Onay

15) Genel

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Gülsin Onay, İZİKAD onur üyesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 09 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gülsin Onay, İZİKAD onur üyesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı