Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Güllü'ye tokat gibi yanıt

  Hürriyet Haber
  24 Şubat 2011 - 11:03Son Güncelleme : 24 Şubat 2011 - 16:41

  Hanımın Çiftliği'nde bu hafta Güllü'yü çok zor günler bekliyor...

   Dizinin yarın akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde;

  Halide'nin yaydığı bir dedikodu yüzünden tüm kasaba, Güllü'nün evli bir erkekle (Kemal) düşüp kalktığını konuşacak. Konuşulanlar, hiç ummadığı bir yerde Güllü'nün yüzüne tokat gibi vurulacak...

  Ekrem'in köylülerin kullandığı tarlaları alması ve insanları çeltik ekmezlerse göçe zorlaması Güllü'yü harekete geçirecek. Güllü son çare olarak katıldığı bir davette valinin masasına gidip onunla konuşmak isteyecek. "Köylüler namına yardım istemeye geldim. Vali Bey, bu ahlaksızlığa göz yummayın." diye çıkışacak.

  Masada oturan valinin eşi ise çabuk davranıp "İnsan başk alarını, ahlaksızlıkla suçlarken önce kendisine bir bakmalı. Evli bir erkekle düşüp kalkıyorsunuz. Herkesin dilindesiniz. Bu cemiyette sizin gibi ahlaksızlara yer yok." diyecek. Güllü, duydukları karşısında hem çok şaşıracak hem de yerin dibine girecek. Acaba Güllü kendini nasıl savunacak?

  Öte yandan Güllü'nün tefeci Ali İhsan'dan hayli yüklü bir para aldığını ve 3 gün sonra da ödemesi gerektiğini öğrenen Ekrem, durumu Halide'ye bildirecek. Şirket ortalığının kendisinden habersiz bu kadar yüklü bir borcun altına girdiğini öğrenen Halide ise büyük şaşkınlık yaşayacak.
       
  İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI / WEB TV 

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı