« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Güller: Üç oyuncuya ihtiyacımız var

Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller, 3 transfer daha yapmak istediklerini belirterek, "İyi bir kadro oluşturmak istiyoruz" dedi.

Koray YILMAZDEMİR / Bolu (DHA)
SON GÜNCELLEME
Yeni sezon hazırlıklarına kendi tesislerinde devam eden TFF 1’inci Lig takımlarından Boluspor, bugün çift antrenman yaptı. Bu sabahki antrenmana düz koşuyla başlayan futbolcular, daha sonra çabukluk çalışması yaptı. Özel olarak hazırlanan hunilerin üzerinden atlayan kırmızı beyazlı futbolcular, antrenmanın son bölümünde yarı sahada maç yaptı. Teknik direktör Serhat Güller, istediği hareketleri yapamayan futbolcuları sık sık uyardı.

Çalışmanın bitiminde açıklamalarda bulunan Serhat Güller, transferlerinin devam edeceğini ifade ederek, "Önceliğimiz orta saha ve stoper. Kadro anlamında 3 oyuncuya ihtiyacımız var. Yapacağımız transferlerle iyi bir kadro oluşturacağız" diye konuştu. Bu arada kadrodaki bazı futbolcularla yollarını ayıracaklarını belirten Serhat Güller, şöyle devam etti:

"Lige başlarken kadromuzu aşağıya çekmemiz lazım. Bazı arkadaşları A2 takımına göndereceğiz. Bazılarını da kiralık olarak vereceğiz. Tesisi ve antrenman sahası iyi olan, yeme içme konusunda problem olmayacak kulüpleri tercih edeceğiz. Futbolcularımızı, kendi istediğimiz takımlara göndereceğiz. Böylelikle kontrollerini ve gelişimlerini takip edeceğiz. Oyuncularımızın gittikleri yerlerde sefillik çekmelerini istemiyoruz."

Yaptıkları transferlerle diğer takımlardan bir adım önde olduklarını vurgulayan Serhat Güller, daha sonra şunları söyledi:
"Yeni bir kadro oluşturduk. Takımın yüzde 90’ı yeni oyunculardan oluşuyor. Bu oyuncuları kısa sürede takım haline getirmek kolay değil. İyi transferler yaptık. Boluspor yaptığı transferlerle bir adım önde. Her şey sahada belli olacak ama transferlerimiz çok olumlu. Oyuncularımızdan maksimum verimi sağlarsak yapı ve oyuncu kadrosu anlamında çok iyi bir konumda yer alırız. Çok ciddi rakiplerimiz var. Bu sezon zor bir lig olacak. İnşallah bizde o yarışın içinde olan takımların başında geliriz."

Bunları da Beğenebilirsiniz